Майкрософт оптимізує і підвищить продуктивність windows 11 при роботі з пам’яттю, процесором і файловим сховищем

12

Microsoft windows 11 зробить комп’ютер швидше завдяки різним оптимізаціям складових пк. Новий користувальницький інтерфейс і більш швидка анімація-лише частина функцій, які зроблять windows 11 гідним оновленням в порівнянні з windows 10. Однак у компанії ще багато роботи, особливо над надмірно спрощеною панеллю завдань, яка значно обмежує функціональність (наприклад, відсутність опції «ніколи не комбінувати»). Але інші функції, такі як запам’ятовування розташування кожного вікна при використанні декількох моніторів, користувачі напевно оцінять.

Стів діспенса, віце-президент з корпоративного управління microsoft, каже, що зміни, внесені в систему, дозволять windows 11 заощадити в середньому 32% пам’яті і 37% завантаження цп. Велика увага була приділена часу глибокого сну і пробудження windows. Починаючи з серії intel core 8-го покоління, microsoft домагається практично миттєвого пробудження, як це реалізовано з пристроями на базі arm.

У новій системі будуть змінені пріоритети додатків і покращено управління пам’яттю. Важке навантаження більше не повинно сповільнювати роботу додатків, що працюють на передньому плані. Система буде віддавати пріоритет цим додаткам, виділяючи ресурси пам’яті і потужність процесора. На рівні програмного забезпечення microsoft зменшила брак ресурсів для ключових потоків обробки, гарантуючи, що потужність зберігається для потоків, які дійсно її потребують. Одна тільки ця зміна покращує швидкість виведення системи з режиму сну на 25%, говорить стів діспенса.

Microsoft windows 11 буде випущена 5 жовтня в якості безкоштовного оновлення для користувачів windows 10.