AMS 4.3 portable

95

Advanced Mass Sender 4.3 — одна з найпотужніших програм для масової розсилки електронної пошти. 100 % багатопотокова архітектура. Можливість робити розсилку відразу через кілька Smtp серверів паралельно (до 1500 листів в хвилину через модем) або через вбудований високопродуктивний Smtp сервер (до 400 листів в хвилину без використання Smtp сервера провайдера + визначення до 80-90% «мертвих» адрес прямо в процесі розсилки).
Повна підтримка Socks проксі дозволяє приховати свій IP. Детальна статистика + логи всіх транзакцій з серверами після кожної розсилки, дає вичерпну інформацію про те, що, коли, як швидко і наскільки успішно було розіслано. Вбудований Html редактор дозволяє за секунди написати красиве Html лист будь-якими шрифтами з картинками (в тому числі на задньому тлі), таблиць та гіперпосилань без використання інших програм.
Якісний CSS Html генератор забезпечує 100% збереження форматування листа. Підтримка всіх мислимих кодувань (включаючи Win1251 і Koi8-r), будь-якої кількості вкладень та всіх типів розсилки (TO/CC/BCC/DirectDelivery/PersonalCopy). В режимі PersonalCopy AMS відправити кожному одержувачу індивідуальну копію исьма.Програма дозволяє імпортувати списки адрес з текстових файлів (різних форматів), адресної книги Windows або додавати адреси вручну.
Гнучка обробка списків, що включає видалення дублікатів, порівняння списків, видалення адрес по масці або з файлу, пошук/пошук і сохраниение адрес, сортування адрес по доменах дозволяє готувати списки розсилки максимально швидко і ефективно. Гранично простий інтерфейс дозволяє почати працювати з програмою практично без читання документації.

Скріншот:
AMS 4.3 portable
Завантажити: Advanced Mass Sender 4.3 Пас: happy-hack.ru

Virustotal. Хоча можете не звертати на це особливої уваги, оскільки цим софтом спам роблять зазвичай з дедіков.