Site-Auditor – аналіз сайту

137

Site Auditor – один з кращих (а за чиїмось думку кращий) безкоштовний анализаптор вашого сайту та сайтів конкурентів. Виводить докладну статистику а так само присутній деякі потрібні оптимізатору і корисні інструменти.

Site-Auditor - аналіз сайту Опис функціоналу від автора
Призначення програми:
За допомогою утиліти Site-Auditor ви зможете швидко зібрати дані, необхідні для оцінки видимості сайту в пошукових системах Рунета.

Одним кліком ви отримаєте всі необхідні дані з основних пошукових сервісів, що використовуються в російському сегменті Інтернету, а саме: Яндекс, Рамблер, Апорт, а також в найбільш популярних міжнародних сервіси Google і Yahoo.

Крім того, у випадку, якщо на аналізованому сайті буде виявлений лічильник Рамблер ТОП100, утиліта збере дані про кількість відвідувачів і переглянутих сторінок за останні 7 днів. Якщо будуть виявлені лічильники інших статистичних систем, то на них будуть дані посилання.

У даний момент система визначає наявність наступних, найбільш популярних лічильників статистики:

 • Рамблер Top100,
 • Mail.ru,
 • LiveInternet (RAX),
 • SpyLog,
 • HotLog.
  Утиліта дозволяє отримати позиції сайту у видачі Яндекс, Рамблер і Google по обраному списку запитів (семантичному ядру).

  Всі зібрані дані зберігаються на вашому комп’ютері і дозволяє вам відстежувати історію змін.

  В нижній частині вікна утиліти знаходиться інформаційне поле, в якому відображаються оголошення і новини по SEO тематиці. Це дозволить вам завжди бути в курсі останніх новин і подій, що відбуваються на ринку SEO послуг.