Ford і sk innovation спільно побудують підприємство з виробництва тягових батарей в європі

8

Завершення конфлікту з lg energy solution у сфері патентного права підбадьорило компанію sk innovation, і вона почала активно співпрацювати з провідними автовиробниками. У сша її головними союзником є ford motor, ця ж компанія допоможе корейському постачальнику побудувати нове підприємство в східній європі.

Джерело зображення: sk innovation

Партнери вже оголосили наміри будувати підприємства з виробництва акумуляторів для електромобілів в сша, але європейська ініціатива стала надбанням громадськості лише з подачі видання business korea. Компанія sk innovation вже має в своєму розпорядженні два підприємства на території угорщини і до 2028 року розраховує ввести в дію третє, але ford motor допоможе їй розширити виробничу базу на континенті.

За словами корейського джерела, в якості ймовірного місця будівництва нового підприємства розглядаються угорщина, румунія і польща. У першій з країн вже присутні два підприємства sk innovation і будується третє. У двох інших країнах діють виробничі майданчики ford motor. Як відомо, специфіка виробництва електромобілів має на увазі географічну близькість автоскладальних ліній і підприємств з випуску літієвих акумуляторів. Цьому критерію відповідають всі три країни.

Якщо американський майданчик спільного підприємства зможе щорічно видавати до 60 гвт·год еквівалентної акумуляторної ємності, то європейський майданчик повинен видавати в три рази більше. У сукупності, ford motor може отримувати від співпраці з sk innovation акумулятори сукупною ємністю 240 гвт·год щорічно. Європейське підприємство може коштувати партнерам близько $10 млрд, витрати вони повинні поділити в рівній пропорції.