Proxy Soft v.1.3 by Дмитро

87

Що нового у v.1.3:

[NEW] Country Proxy Utilities — Утиліта для чека проксі на країну. Під час чека Proxy автоматично будуть зберігатися .txt з кодом країни в назву файлу.
[NEW] Grabber посилань — Граббер посилань з гугла яндекса, а так само з мого сайту з роздач на форумі. (FAQ: заходимо на сайт зі свіжими Proxy наприклад: Fineproxy.org беремо будь-яку проксі, і вставляємо в Edit, і натискаємо на кнопку «Яндекса» або «Google» або ж «З Hack-Portal» в останньому випадку вводити проксі в Edit не потрібно. Тим самим ми отримуємо посилання зі свіжими проксі, тепер можна вставити їх в Proxy Grabber.)
[NEW] HideME Grabber — Grabber проксі з сервісу HideME.ru з можливістю вибору Анонімності. Підтримує всі види Proxy.У settings.ini вбудований ключ для цього сервісу.
[NEW] Налаштування — Так само додав трохи налаштувань для софта.
[NEW] Збереження налаштувань програми — Тепер всі налаштування програми, а так само ключі і посилання можна зберігати файли налаштувань settings.ini і lines.ini. Якщо ви зберегли налаштування, то вони будуть автоматично завантажуватися при старті програми.
[#] Так же Виправлені знайдені помилки, Збільшена швидкість роботи софта, а так само поліпшений графічний інтерфейс програми.

Скачати (714 КБ)