[Пошук вразливостей та їх розкрутка] Клацаємо як горішки

222

Адаптована мною стаття з ][. під назвою Клацаємо як горішки. Була прибрана вся вода, я постарався залишити тільки сам процес необхідний для розуміння, так само наданий весь софт використовуваний в статті, щоб відразу після теорії, ви могли приступити до практики. Ось що ви зможете робити максимально швидко після прочитання:

Привіт! Сьогодні ми займемося незвичною справою – будемо шукати SQL – ін’єкції, але не так, як ти звик – “руками” або із застосуванням скриптів автоматизації. Ми віддамо весь процес, від початку і до кінця, на відкуп машині, крім тог, в результаті ми отримаємо доступ не до одного сайту, а до десятків. Справжня вершина польоту хакерської думки! Тобі не потрібно навіть замислюватися над тим, яким чином відбувається атака на той чи інший ресурс. Чи це не рай для справжнього хакера?

Масовий, або пошук вразливостей


Для здійснення нашого плану скористаємося утилітою REILUKE! Exploit Scanner. Цей інструмент вміє (користуючись посильною допомогою пошукових систем, в яких індексується все підряд) шукати SQL-вразливі сайти, а так само XSS уразливості, LFI, RFI, і має безліч додаткових приємних доважків (начебто можливості використання проксі)

– У полі необхідно ввести шаблон пошуку уразливості. Найпростіші варіанти: , , і так далі. [Невеликий рада – якщо в полі вписати, крім шаблону, слово , швидше за все, в результатах пошуку будуть зустрічатися сайти, так чи інакше пов’язані з онлайн-іграми. Твоя мета – пошук уразливостей на сайтах онлайн-казино? Спробуй щось на кшталт ]

– Праворуч від полів і знаходиться набір чекбоксов, навпроти кожного з них – назва виду уразливості. Вибирай – ми обмежимося атакою на і їм подібні. Натискаємо , і процес сканування буде запущений. По закінченні сканування натискаємо . Це допоможе нам відсортувати посилання, які дійсно вразливі.

Полювання на типову дичину

І так ми отримали 15-20 посилань на скрипти. Далі для автоматизації доступу до бази, вступає у справу 2 програми – Pangolin Professinal Edition або SqliHelper. В якості прикладу розглянемо роботу з SqliHelper. Далеко за прикладом ходити не будемо і візьмемо той же що використовувався в статті – http://www.cwdma.ca/lang/en/profile.php?userID=86 [мене вразило ось що, про даної уразливості адмінам сайту було повідомлено приблизно 2 місяці тому, вони практично відразу висловили свою подяку за виявлення цієї уразливості, я навіть не очікував, забиваючи її в SqliHelper, що вона досі залишилася]
В якості параметра використовуємо апостроф, що приведе до появи повідомлення:

Error: You have an error in your SQL syntax; check that the manual corresponds to your MySQL server version for the right syntax near to use at line 1

Приступимо до роботи з SqliHelper. Відкриємо програму, в полі введемо отриману за допомогою REILUKE! Exploit Scanner посилання, натиснемо на кнопку . У полі, розташованому внизу екрану, з’являться рядки, і врешті-решт ми отримаємо повідомлення: у полі з’являться назви 3 знайдених баз даних: , , . Перша база, очевидно, не містить нічого корисного, тому вибираємо другу і натискаємо на кнопочку . Дочекайся закінчення підбору таблиць. Дивно, але тут є чим поживитися – база містить таблицю , що приховує стовпці з іменами , , , , , , . Щоб отримати набір стовпців, що входить в таблицю, необхідно вибрати ім’я останньою і натиснути на кнопку . Сдампить ж таблицю можна, виділивши необхідні стовпці і натиснувши на .

[Пошук вразливостей та їх розкрутка] Клацаємо як горішки

Думаю всім зрозуміло що для таких справ потрібно використовувати VPN, приватні проксі і соксы). На крайній випадок візьми проксі з сайту proxy-list.org, а для заходу в адмінки зламаних ресурсів використовуй TOR.

Вкрадемо адмінку і навчимося справжньої масовості

Для того, щоб отримати якомога більшу віддачу, рекомендую діяти наступним чином: запускай REILUKE! Exploit Scanner, отримуй з його допомогою 10-15 посилань на вразливі скрипти, після чого кожну посилання перевіряй за допомогою запущеної копії Pangolin або SqliHelper. Це на порядок скорочує час, необхідний для пошуку уразливого сайту.
Черговий приклад – уразливість, знайдена за допомогою сканера безпеки NetDevilz Scanner (в деяких випадках він відмовлявся працювати із-за несподіваного виключення). Як вразливою посилання будемо використовувати ось цю http://my-symbian.com/uiq/software/category.php?fldAuto=6. Тепер задіємо Pangolin, відкриваємо його. У полі вбиваємо посилання і запускаємо сканування натисканням на зелений трикутник. Після закінчення сканування переходимо на вкладку , тиснемо . Знайдено величезну кількість таблиць, нас цікавить лише декілька з них, зокрема, . Виділяємо її, тиснемо на кнопку . Готове.

На пошуки адмінки

Тобі може знадобитися і метод автоматичного пошуку адмінки сайту. Я рекомендую для цих цілей утиліту REILUKE! Login Finder – вона здатна перебирати безліч типових шляхів до адміністративної панелі. Якщо ж утиліта безсила, скористайся одним з численних сканерів структури веб-сайту (ArxScanSite). Зрештою, на допомогу може прийти список закритих для індексації файлів і папок, що міститься в ROBOTS.TXT. Так само за допомогою можна звернутися із запитом до гуглу: . Визначення типу системи управління сайтом також істотно полегшує задачу пошуку.

і ще один злом

Припустимо треба знайти багато сайтів конкретної тематики, нехай це буде взуття. Відкриваємо вже знайомий нам Exploit Scanner, вбиваємо запит і починаємо пошук, а потім тестування. У результаті знаходимо посилання такого виду: 242shop.ch/shoes_details.php?id=162. Копіюємо посилання і вставляємо її в SqliHelper. На сайті міститься цілих три корисних бази з іменами , 242shopch1>>, . Остання таїть у своїх надрах таблицю , яка, в свою чергу, зберігає імена користувачів, і парольні хеши.

[Пошук вразливостей та їх розкрутка] Клацаємо як горішки

Власне все. Масовий процес пошуку вразливих сайтів зменшено по максимуму.

Завантажити софт використовуваний в статті:
REILUKE! Exploit Scanner
REILUKE! Login Finder (+23 адмінки з мого особистого каталогу, загальна 220 шляхів до админок, зібрані практично всі можливі шляхи)
NetDeviLz SQL Scanner
Pangolin – Amazing SQL Injection World (при вивченні відгуків на даний софт, я прийшов до висновку що він преднмамеренно заражається самими розробниками, використовувати виключно з виртуалки)
SqliHelper 2.7
ArxScanSite

Відео

Можливо, ти вважаєш, що інтернет-магазини ламають тільки досвідчені хакери, які пам’ятають напам’ять всі рівні моделі OSI і читають байт-код? Автор відеоролика поспішає тебе порадувати: онлайн-шопи абсолютно не захищені, причому вчинити крадіжку конфіденційних даних можна… за 2 хвилини.

копірайт з античат