Недоліки Anthem, продаж «Ігроманії» та можливий анонс Vampire: The Masquerade – дайджест ігрових новин від Cadelta цього тижня. Частина перша

1114

Недоліки Anthem, продаж «Ігроманії» та можливий анонс Vampire: The Masquerade – дайджест ігрових новин від Cadelta цього тижня. Частина перша

Дизайнер Diablo III розібрав мінуси AnthemТрэвис Дей – один з геймдизайнер Diablo III і його доповнення Reaper of Soul, не зміг пройти повз Anthem, і після декількох годин гри розібрав у своєму пості на Reddit всі недоліки гри.

Кому, а йому ми точно можемо довіряти:

  • Даремні комбінації – перша проблема стосується непрацюючого посилення в Anthem. Наприклад, зброя, яка наносить шкоди отрутою в грі може мати «буст» до втрати холодом. Геймдизайнер зазначає, що в іграх про лут має намір створюють погані комбінації, але вони не повинні бути марними.
  • Поганий баланс між ризиком і винагородою – У грі є три фортеці, які за своєю природою є класичними «данжами». Їх потрібно штурмувати раз за разом, щоб вибивати хороший лут. Однак BioWare не пропрацювали баланс фортець. Для кожної з них спроектована своя складність, але тільки на якість і крутось лута це не впливає. Ось і виходить, що сил витрачено багато, а знайшов якусь погань. Гравці просто почнуть ходити по самому простому «данжу», і скоро їм це набридне.
  • Незбалансоване отримання лута – хоч геймдизайнер хвалить контроль над рандомом: у фортецях випадають вміння найвищого рівня, а в легендарних контрактах модифікації найвищого рівня. Але фортеці можна гринд скільки завгодно, а легендарні контракти даються лише в обмеженій кількості один раз в день.
  • Сильний перепад складності – Дей вважає, що перехід від Grandmaster I до Grandmaster II занадто різкий. Коли перший рівень ставати занадто простим, при переході на другий, гравця зустрічає дуже вороже оточення, до якого він ще не готовий.

В обговоренні Дейя з’явився один з менеджерів по розробці BioWare, він висловив сотню подяк і сказав, що передав критику команді розробників. Ось вона – сила соц мереж.

«Ігроманію» продають новому власнику

В кінці минулого року серця вірних фанатів культового видання здригнулися, коли вийшов останній паперовий випуск журналу. Однак зміни тривають – «Ігроманію» та її платформу продають новому власнику.

Цю новину розповів Євген Ісупов — голова видавничого дому «Игромедиа». За його словами, він прийняв це рішення зі своїм партнером Олександром Парчуком і вони продають все, що «ростили, розвивали і пестували майже 22 роки».

Покупець уже знайдений, проте його ім’я не розкривається, незважаючи на те, що угода майже підійшла до кінця. За словами операційного директора «Ігроманії» Гаджі Махтиева, новий власник «напевно пов’язує з цим брендом хороші перспективи».

Що сказати, захід легенди…

Нову Vampire: The Masquerade можливо анонсують вже 21 березня

Нещодавно ми писали про фейковое від Paradox Interactive, у якій зараз знаходяться права на Vampire: The Masquerade. Великі уми інтернету продовжили вивчати додаток і знайшли ще більше натяків.

Так, нібито, була зламана листування босів Tender, в якій були такі терміни з гри як thin, thrall і hunter.

В одному листі йдеться про якесь тестуванні в Нью-Йорку, яке триватиме тиждень. А після, 21 березня в Сан-Франциско відбудеться закрита вечірка, куди запросять 300 користувачів Tender зі всього світу. На ній же відбудеться «самий великий анонс в історії Tender».

А тепер давайте теж станемо великими умами інтернету і почнемо зіставляти факти. Отже, 21 березня в Сан-Франциско відбудеться конференція розробників GDC 2019 де компанії частенько роблять анонси ігор. 300 користувачів – швидше всього це можуть бути журналісти, блогери та інші розробники. І врешті-решт – «найбільший дебют» може натякати на нову гру, яка буде явно більше своїх попередниць. Чекаємо на 21 березня і сподіваємося, що це все ж Vampire: The Masquerade, а не тупий мобільна гринделка з донатом, націлена на китайський ринок…

Half Life тепер можна пройти з видом зверху

Для першої Half Life випустили модифікацію, яка перетворила гру в Top-Down шутер.

Крім того, що автор мода змінив розташування камери, він також зробив більш щадний автоприцілювання, так як водити зброєю по вертикалі ми не можемо, а кути взаємодії об’єктів у більш широкі — дивитися прямо на них необов’язково.

Налаштувати камеру не можна, тому вона постійно проходить крізь текстури стін, коли ви переходите в нову кімнату. Також порожній простір за стінами движок повністю зафарбовує неприємним червоним кольором.

Сам автор мода з верхньої камерою гру так і не пройшов, натомість каже, що готовий продовжити працювати над поліпшеннями. У нього були думки зробити подібне з сіквелом, однак він не зміг подужати геометрію движку другої частини. У будь-якому випадку, тут ви можете завантажити мод, щоб пройти half life з видом зверху.

Авторів Fortnite знову звинуватили у крадіжці танцю

Черговий «супермегаскандал» пов’язаний з танцями розгорівся навколо Fortnite. В цей раз істерію запустили двоє баскетболістів, автори челенджа Running Man. Спортсмени Джаред Никенс і Джейлен Брентл подали позов проти розробників. За їх словами, вони придумали цей танець ще під час навчання в університеті. Як основна причина позову зазначено, що Epic Games несправедливо отримують вигоду з самовираження баскетболістів, продаючи анімацію Running Man.

Epic Games звинувачуються в порушенні авторських прав, прав на публічність і недобросовісної конкуренції. Як стверджують баскетболісти, з-за нечесного присвоєння, танці починають асоціюватися з Fortnite, а не їх авторами. Який жах!

І так, спортсмени вимагають у Эпиков 20 мільйонів компенсації, а також, щоб вони припинили продаж даної анімації в своїй грі.

Але не все так просто, позов може бути оскаржений. У 2016 році баскетболісти з’явилися на шоу Елен Дедженерес разом з двома учнями середньої школи Нью-Джерсі Кевіном Вінсентом і Джеремаї Холом, де вони виконали цей танець вчотирьох. Нікс сказав ведучої, що вперше побачив його, коли Брентли показав йому опубліковане двома цими хлопчиками відео в Instagram. Про це у позові вони не згадали.

Це вже четвертий випадок, коли авторів гри звинувачують у крадіжці танцю.

У GOG почалися фінансові труднощі

Минулого тижня магазин CR Project red звільнив близько дюжини чоловік. Як повідомив Kotaku один із звільнених співробітників, причина у фінансових труднощах сервісу, викликаних тим, що доходи не встигають за зростанням майданчики.

Також деякий час тому у компанії був ризик піти в мінус. Проблему поглиблює те, що ринок рухається в бік зменшення комісії, як в Epic Games Store і Olympus. При цьому GOG, як і стім, бере досі 30% комісії.

В офіційному листі GOG для Kotaku сказано, що в компанії проходить реструктуризація, яка і призвела до скорочень і насправді вона вже набрала вдвічі більше нових співробітників. Чому вірити – вибирайте самі.

Це були всі головні новини ігрової індустрії початку тижня. Якщо ви не знаєте, про лутбоксах в Call of Duty Black Ops 4 і новому серіалі за гру від Ubisoft, пропонуємо