Як замовляти послуги бухгалтера?

15

Всі комерційні структури в україні повинні здійснювати контроль над результатами фінансової діяльності та готувати звітність, яка відображає цифри за досягнутими економічними показниками. Тому всім фірмам потрібно замовляти послуги бухгалтера, а про один з ефективних варіантів їх отримання можна ось тут дізнатися детальніше.

Багато в чому від того, яким чином, і ким виявляються бухпослуги, залежить, наскільки успішною буде компанія. Одержувані від бухгалтерії цифри допомагають керівництву коригувати стратегію розвитку фірми, а помилки у фінансовій звітності призводять до виникнення серйозних проблем.

Всі ці моменти змушують керівництво компанії уважно підходити до питань пошуку хороших бухгалтерів. Але в цьому не варто обмежувати себе загальноприйнятими варіантами, а варто розглядати і альтернативу у вигляді співпраці зі сторонніми бухгалтерськими фірмами.

Основні різновиди отримання бухгалтерських послуг

При виборі способів надання бухгалтерських послуг, в розрахунок слід приймати три очевидних варіанти:

  • партнерство зі сторонніми бухгалтерськими фірмами;
  • наймання штатного бухгалтера;
  • використання послуг фахівців, які працюють неповний день або на тимчасовій основі.

Специфіка різних підходів до отримання бухгалтерських послуг

Заздалегідь дуже важко сказати, який із зазначених варіантів буде краще, тому що необхідно аналізувати специфіку роботи компанії. Наприклад, наймати штатного бухгалтера вважається хорошою ідеєю, але ж потрібно розуміти, що така людина може бути невиправданою статтею витрат, якщо мова про невелику фірму, що працює за спрощеною системою оподаткування.

Однак і в разі великої компанії доцільність організації роботи бухгалтерського відділу варто уважно перевіряти, оскільки загальна сума витрат може бути невиправдано висока. І при оцінці величини витрат потрібно пам’ятати, що вони не обмежуються одними лише зарплатами і соціальними виплатами. Через це в більшості випадків більш розумним буде налагодити партнерські відносини з однією з бухгалтерських фірм, яка буде брати оплату виключно за виконаний обсяг роботи і не змусить нести ряд супутніх витрат.

Якщо не приділяти належної уваги подібним моментам і не аналізувати різні альтернативні джерела отримання бажаного, то цілком реально незабаром прийти до необхідності припинення комерційної діяльності. До речі, в україні ліквідація тов відбувається в 50% випадків вже через рік після створення.