Накрутка фоловерів Twitter

73

Трохи основної інформації (від творців з zismo):
Twitz — безкоштовна програма для накрутки followers (читачів) у twitter! За короткий термін вона накрутить вам потрібну кількість читачів. А як же йде накрутка?
Як працює програма?
Принцип роботи Twitz — взаємний обмін (як у FvCheat, яка призначена для накрутки ВКонтакте). Програма всіх користувачів зі своєї бази підписує на вас, навзаєм і вас підписує інших учасників софту. (джерело: http://zismo.biz/news/twitz_nakrutka_twitter/2012-06-28-3913) — стаття стара, але доповнена\змінена через впровадження нововведень в програму.

Багато раніше користувалися раніше цією програмою як обмінником («читаєш когось- «читають» тебе взаємно).
Але я не буду займатися рекламою даного софта або його преміум версії, а швидше розповім про відносно нової, цікавої для нас функції «Підписка ботів».

Припустимо ми набрутілі\зарегали автореггом\зарегали вручну — наркоман чтоли купу акаунтів твіттера і тепер хочемо, щоб всі вони почали нас «читати».
Для цього завантажуємо Twitz, авторізуємось, використовуючи логін (псевдонім без «@») і пароль, далі натискаємо «Додатково»

Накрутка фоловерів Twitter

Вставляємо нашу базу акаунтів в «Список акаунтів» (ctrl+c,ctrl+v), у «Нік користувача, куди йдуть боти» вписуємо аккаунт, куди «боти» будуть підписуватися, затримку та кількість потоків, проксі ставимо за бажанням (я не міняв, отже шустро працює і без проксі) і натискаємо «Старт».

І буквально через 1-2 хвилини спостерігаємо такий ефект:

Накрутка фоловерів Twitter

Всім дякую за увагу, відео-інструкцію робити не став бо отже все розписав по діям.

P. S. Акаунти брутил цією програмою: Twitter Brute/Checker by fromName.
P. S. S. Автореггер начебто працює: Twitter Followers BOT.