Заробіток в вк на Aliexpress

92

Місяць тому я створив групу під назвою Aliexpress для мужиків, вставляти посилання не буду, якщо потрібно знайдете самі вк, а то я вже 3ий раз статтю переписую Заробіток в вк на Aliexpress . Вообщем для початку наведу пару скрінів:

Група:

Заробіток в вк на Aliexpress

Заробіток за весь час(поки в очікуванні)Сині стовпчики це дохід на добу:

Заробіток в вк на Aliexpress

І це дохід по днях:

Заробіток в вк на Aliexpress

Як ви бачите загалом непогано.
Єдиний мінус це чекати поки товар дійде покупцеві, в середньому по алі це 30-50 днів і проводиться бухгалтерія Алі до 30 днів. Вообщем перша «Підтверджена» прибуток буде приблизно через 1.5 — 2 міс. після початку заробітку.

Працюю я з цією партнерською програмою.

Принцип полягає в знаходженні товару на алі, перетворювання посилання на сайті і викладання в групу. Також не забудьте промодерировать вашу групу на партнерському сайті, модерація пройде спокійно, Якщо у адресі вашої групи не буде згадки Aliexpress-а , теж саме стосується і вашого сайту.

Ось вам невеликий гайд як почати:
1 Створюєте групу і вибираєте тематику, за якою будете в майбутньому викладати товар.
2 Регаетесь на партнерці і модерируете свою групу.
3. Набиваєте передплатників, мені було легше, тому що я маю 2ую групу «Книга виживання» там майже 50к передплатників(якщо цікаво вона є в посиланнях групи Aliexpress для мужиків) і я групу з алі рекламил там і в подібних групах «виживання» та туризму.Але якщо вам пощастило, то вам доведеться витратитися. Накрутка тут не канает, оскільки в ній сенсу немає і зараз накручених користувачів швидко видаляють. Для початку я думаю вам вистачить 2-5к рублів. Тільки витрачайте їх з розумом і якісно, не потрібно рекламится там, де тусується одна школота, т. до у них здебільшого немає грошей і це буде тільки більше лайки в коментах групи. Перед тим як брати рекламу в групі просите її адміна показати вам статистику.

Також ця партнерка підійде для тих, хто просто хоче економити на покупках.
Ах так, на тему відсотка. Зараз відсоток від кожного продажу дорівнює 8.5, і він буде рости, якщо у вашій групі почнуть купувати досить багато товарів на чималі суми, але про це докладніше читайте на сайті місцевий FAQ.

Ну ось ніби все, якщо будуть якісь питання то пишіть мені в лс(знайдете в контактах групи) Або сюди в коменти. Постараюся відповідати.
Дякую всім, всім удачі!