Як вибрати шолом


Как выбрать шлем
Отже, всіма правдами і неправдами ви роздобули собі новенький (або не дуже) мотокроссовый байк. І перш ніж виїхати на ньому на трасу мотокросу, варто вкласти ще трохи грошей дуже важливі і абсолютно необхідні доповнення, а саме – купити захисну мотоекіпіровку. Непростий шлях вибору моделі мотоцикла доведеться повторити і щодо захисної амуніції – не варто купувати перший підвернувся екіп.
Також хочемо вам порекомендувати https://mototek.com.ua/
Напевно, ви вже помітили, що мотокроссовый шолом серйозно відрізняється від мотоциклетного шолома для їзди на гоночному треку, як і від звичайного шолома для поїздок по місту. По-перше, шолом для мотокросу має розширену захист підборіддя частини, покликану зберегти ваш підборіддя в цілості при несподіваних його зустрічах з грунтом. Крім того, в мотокросових шоломах більше уваги приділяється вентиляції, щоб голова мотокроссмена, який, при порівняно невеликій швидкості руху, віддає набагато більше енергії на треку, завжди залишалася холодною.
Правильний підбір мотошлема грає дуже важливу роль в успішному результаті після падіння. Насамперед необхідно визначитися з розміром голови. Для цього м’якою вимірювальної стрічкою (кравецьким сантиметром) оберніть голову на 1-2 см вище брів, відразу над вухами і найбільш видатною частині потилиці. Порівняйте отриманий результат з лінійкою розмірів конкретного виробника мотошоломів; якщо ви купуєте модель вперше, краще буде приміряти і переконатися в зручності посадки і відповідно обраного розміру. Шолом повинен сидіти прямо на голові, лінія порту для окулярів буде знаходитися трохи вище брів. Новий шолом здається спочатку тісним, але з часом стає трохи вільніше. Якщо шолом елозит або ви можете легко просунути пальці між головою і шоломом – вам слід приміряти менший розмір.
Форма шолома сприяє загальному комфорту використання і більшої безпеки. Відповідний за розміром, але погано сидить мотошолом стає громіздким і знижує ступінь загального захисту. Тому необхідно враховувати також і форму голови, враховуючи і той момент, що якщо ваш старий шолом був з середнім профілем, то зовсім необов’язково, що новий повинен бути точно таким же.