Xiaomi блокує смартфони в регіонах із забороною на експорт-під ударом жителі куби, сирії та криму

12

Смартфони xiaomi користуються величезною популярністю серед користувачів по всьому світу завдяки поєднанню привабливої ціни і непоганих характеристик. Однак далеко не всі регіони можуть похвалитися офіційною підтримкою китайської корпорації. Довгий час жителі цих територій могли без проблем користуватися так званим “сірим імпортом”, незважаючи на заборони продажів в цих місцях з боку виробника. Єдиною вимогою для коректної роботи гаджета була підтримка діапазонів місцевих операторів зв’язку.

Але зараз політика компанії різко змінилася і xiaomi почали активно блокувати свої телефони в тих країнах і краях, в яких їх продаж офіційно заборонена. За інформацією ресурсу xda-developers, останнім часом істотно почастішали випадки блокування смартфонів в ірані, сирії, північній кореї, судані, кубі та криму. Жителі цих місць повідомляють про виведення на екран повідомлення такого змісту:

Варто відзначити, що дана практика поширюється переважно на пристрої, активовані безпосередньо в регіонах зі списку. Якщо ж ваш пристрій було придбано і активовано в країні з офіційною підтримкою, то турбується про його блокування на території з даного списку не варто. Крім того, проблема обійшла тих користувачів, які встановили на свій смартфон кастомні прошивки, що змінюють користувальницький інтерфейс.