У мережі з’явилися офіційні кадри нової екранізації resident evil

12

«обитель зла» пола андерсона ось уже кілька років як підійшла до кінця — але це аж ніяк не означає, що головний хоррор-серіал capcom більше не потрапить на великий екран. Sony працює над новим великим проектом за мотивами японського бренду і вирішила поділитися свіжими напрацюваннями.

Минулого вечора в офіційному twitter-акаунті sony pictures з’явилися свіжі кадри з майбутньої стрічки»обитель зла: ласкаво просимо в раккун-сіті”. На фотографіях можна розгледіти центральних персонажів ігор-кріса редфілда, джилл валентайн, леона кеннеді, клер редфілд — а також лізу тревор, монстра, вперше представленого в gamecube-рімейку найпершої resident evil.

На ign ж вийшло інтерв’ю, присвячене новинці. У цьому матеріалі йоханнес робертс (режисер і сценарист проекту) поділився власним баченням картини: за його словами, він хотів повернутися до коріння, до жахів, не екшену, так що до бойовиків андерсона новинка не матиме ніякого відношення. Робертс підкреслив «що» ласкаво просимо в раккун-сіті «навіяний» виганяє диявола «(першою і третьою частиною),» сяйвом«,» мисливцем на оленів «і»нападом на 13-й ділянку”.

Публіка, втім, поки що не переконана-представлені на ign кадри викликали бурю суперечок в соціальних мережах. Найбільше питань викликав кастинг: багато зійшлися на думці, що еван джогіа куди більше підходить на роль луїса серри з resident evil 4, але ніяк не леона кеннеді з resident evil 2.

Нагадаємо, прем’єра фільму «обитель зла: ласкаво просимо в раккун-сіті» запланована на 24 листопада. До росії хоррор добереться 2 грудня.