Скорочення в Activision Blizzard, фільм за Anthem і натяки на продовження Vampire: The Masquerade – дайджест ігрових новин від Cadelta. Частина один

185

76, про те, як творці The Outer World відносяться до цькування Bethesda і трохи про Apex Legends.Також читайте про перенесення релізу Total War: Three Kingdoms, закритому притулок в Fallout

Activision Blizzard почали компанію з масового скорочення працівників

Нещодавно на Bloomberg з’явилася інформація, що Activision Blizzard збираються оголосити незабаром про скорочення. Новина досить швидко втілилася в реальність і вже 13 лютого компанія почала звільнення.

По відомої нам інформації кількість звільнених досягає декількох сотень( близько 700 осіб). Співробітники Activision, Blizzard і King вже почали отримувати відповідні повідомлення. У Blizzard цей процес торкнувся лише відділів не пов’язаних з розробкою ігор. Як повідомляє Kotaku, президент Blizzard Аллен Брек заявив, що за останні кілька років не ігрові відділи компанії (наприклад, видавничий) дуже розрослися, і сьогодні в них знаходиться набагато більше співробітників, ніж треба.

Kotaku також пише, що співробітників, які отримали увольнительное лист, колишні колеги проводжали на парковці – вони прощалися, обнімалися, а деякі навіть плакали. Однак компанія забезпечила звільнених співробітників компенсацією: комплексні вихідні допомоги, постійні допомоги по хвороби, кар’єрний коучинг, допомога у працевлаштуванні та інше.

Звільнення прокоментував також гендиректор Activision Боббі Котик. У прес-релізі для інвесторів він повідомив, що хоч минулий рік був фінансово успішний і навіть одним з кращих, повністю розкрити потенціал компанія не змогла. Тому, їй довелося піти на багато заходів для того, щоб поміняти стратегію розвитку.

Режисер фільму «Робот по імені Чаппи» збирається робити проект з Anthem

Ми пишемо про Ніла Бломкампа вже другий тиждень поспіль. Минулого разу він потрапив в ігрові новини, так як відвідав головний офіс творців Total War і Alien: Isolation, де йому розповіли про новому не анонсований шутер. Тепер же Ніл написав у своєму твіттері, що працює над проектом по всесвіту Anthem.

Про подібному також залишила твіт незалежна кіностудія Oats Studios, яку Бломкамп заснував у 2017 році. До обох постів прикріплене зображення нового фотореалістичного джевелина, виконаного за допомогою комп’ютерної графіки. Фанати в коментарях припускають, що нас чекає короткометражка за Anthem або як мінімум джевелин у вигляді Чаппи.

Про ймовірність версії про фільм говорить не тільки любов Бломкампа до фільмів по іграх, але і те, що Oats Studios займається виробництвом експериментальних короткометражок і просуває їх на YouTube і Steam.

Натяки на нову Vampire: The Masquerade в додатку для побачень

Скучили за дивним, що виходять за межі здорового глузду теоріями? Що ж, ось одна з них. Франшиза Vampire: The Masquerade знаходиться під управлінням компанії White Wolf, яка зараз входить до складу Paradox Interactive. Це важливо.

Розмиті натяки можна знайти у програмі Tender. При створенні профілю вже закладаються дивні враження. Наприклад, створюючи собі профіль, можна описати свій емоційний стан як: «злий», «істеричний», «сумний» або «зніміла». Серед зображень, які найкраще відображали внутрішній світ користувача – сіра похмура фігура, бризки крові, черв’яки і страшний клоун. У списку інтересів присутні такі варіанти як: відьомське мистецтво, танатология, ілюмінати, вбивці і вино. Також при реєстрації потрібно вказати групу крові.

Після реєстрації ви можете виконати кілька квестів, в яких є також свої дивацтва. Наприклад, в одному з них ви можете вибрати варіант відповіді, що вчора з’їли кішку. Ще можна подивитися профілі хворих людей на межі смерті… Благо, всі ці фальшиві профілі.

Виглядає як дивний і незрозумілий маячня. Однак біда в тому, що Tender належить якраз Paradox Interactive. Крім цього, сайт Rock, Paper, Shotgun розкопав відомості, що розробники страшенно люблять робити анонси зашифрованими посланнями. Так, один з квестів в Tender підштовхує нас шукати інформацію в мережі. Крім того, Paradox Interactive ще торік говорили, що якби вони випускали гру, то це 100% була б саме Vampire: The Masquerade.

Будемо чекати появи нових известий і сподіватися, що це все має сенс.

Реліз Total War: Three Kingdoms відкладено до травня

Датою виходу стратегії було 7 березня, проте на цьому тижні Creative Assembly оголосили, що переносять реліз Троєцарствія на 23 травня.

Розробники повідомили, що взяли ще час, щоб відшліфувати переходи між анімаціями бою і зробити їх плавними, підправити освітлення і погодні умови, а також локалізацію.

Ось, що про це написав Роб Бартоломью, бренд-директор Creative Assembly:

«Ми раді, що можемо приймати вірні рішення для поліпшення якості гри. В даному випадку нам потрібно трохи більше часу. Головне, щоб ви отримали якомога більше задоволення від неї»

Гравці випадково знайшли секретне сховище в Fallout 76 і тепер бояться бана

Чесно, я вже сам з великою силою пишу для вас новини про Фалауте 76, але сьогодні привід більш гідний. Як виявилося, «кімната розробників» з NPC Вубі була не єдиною пасхалкой.

Нещодавно користувач під ніком McStaken написав на Reddit, що випадково потрапив в локацію «Притулок 63», у якій немає способів пробратися чесно. За словами гравця, його і групу друзів туди закинуло через бага під час події Rad-Rat Horde. Вибратися вони змогли лише за допомогою швидкого переміщення, але перед цим вивчили локацію.

Чогось надприродного вони не знайшли, не рахуючи великого ядерного реактора. Також користувач написав, що тепер боїться банна, так як доказів, що вони потрапили туди без допомоги читів – ні. Бесезда це ні як не прокоментувала, і мабуть користувачам нічого не загрожує.

Творці The Outer Worlds висловлюються проти цькування своїми фанатами Bethesda

Минулого тижня Obsidian Entertainment відвідали співробітники Game informer, і вони не упустили можливості поспілкуватися на тему відносин студії з Bethesda. За словами журналістів, після анонсу The Outer Worlds багато шанувальників Obsidian сприйняли це як привід почати цькування компанії Тодда Говарда і пророкувати їй смерть від рук оригінальних творців Fallout.

Ген директор Обсидіан Фергюс Уркхарт відповів на це, що деякі гравці чомусь думають, що вони випусти свій проект, щоб насолити Бесезде після виходу їх провального Fallout 76.

На ділі ж він не вважає, що Bethesda є їх конкурентом. Вона просто веде бренд Fallout по іншому напрямку. Obsidian Entertainment бачать, як гравці люблять New Vegas і класичні Фалауты, і постараються зробити для них хороший проект. Але це не привід для цькування.

Також негативно поставилися до цькування творці оригінального Fallout Тім Кейн і Леонард Боярські. За їх словами девелопери вкладають в ігри багато років наполегливої праці, тому бачити провал власного дітища — вкрай сумний підсумок розробки.

З’явилися натяки на одиночну гру в Apex Legends

Зараз у грі доступні лише командні бої. На карті б’ються 20 команд по три людини. Але нещодавно з’явилися відомості, що в коді гри є дані про одиночному режимі і про бої в команді по два гравці.

Користувач Твіттера з ніком SрiinaBR, який зливав у свій час інформацію про Fortnite, покопався у файлах Apex Legends, і виявив там такі рядки: 2-man Squads, can_solo і “#SOLO_MODE”.

SрiinaBR – ніколи не помилявся у сливах про Fortnite. Проте варто все ж почекати офіційної заяви розробників, так як це його перша інформація за новим батл рояля і не факт, що вона стовідсотково достовірна.

Це були всі ігрові новини початку тижня. Читайте наш , а також свіжий на Apex Legends.