На видобуток біткоіни йде в рік 0,5% світового вироблення електроенергії

15

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

Минулого тижня видання new york times опублікувало звіт, присвячений використанню енергії при видобутку біткоіни, і в ньому говорилося про те, який вплив видобуток криптовалюта надає на навколишнє середовище.

Nyt повідомило, що споживання енергії біткоіни збільшилося приблизно в десять разів всього за останні п’ять років до 91 терават-годин (твтч) електроенергії щорічно, що становить майже 0,5 відсотка всієї електроенергії, споживаної в світі, і навіть більше, ніж споживають окремі країни, наприклад, фінляндія. Звичайно це не нова інформація. Вплив біткоіни на навколишнє середовище піддавалося критиці протягом багатьох років, а його противники говорили, що витрачати стільки енергії на цифрову валюту марнотратно, тим більше, що велика частина цієї енергії виробляється шляхом спалювання вуглеводнів і вугілля.

Слід враховувати й інші фактори впливу на навколишнє середовище, наприклад, швидкість, з якою майнер виводять з ладу обладнання, що використовується в їх установках. Nyt стверджує, що навіть скорочення кількості електронних відходів, вироблених майнер, і переходу на поновлювані джерела енергії буде недостатньо, щоб виправдати використання такої кількості.

Однак, останнім часом використання поновлюваних джерел енергії при майнінг неухильно зростає. «у всьому світі оцінки використання відновлюваних джерел енергії при майнінг варіюються від 40 до майже 75 відсотків”, – йдеться в повідомленні new york times.