Завантажити програму для запису будь-яких дисків

14

Burnaware — це повнофункціональний комплекс для запису найрізноманітніших дисків з дуже простим і зрозумілим інтерфейсом. Програма підтримує запис будь-яких даних на cd, dvd і blu-ray носії з різними файловими системами. У програмі присутній цілий набір інструментів під різні типи записуваних даних — від звичайних файлів до мультимедіа. Скачайте burnaware-в ньому є все, що може знадобитися при записі диска.

Крім того, burnaware підтримує створення образів (як фізичного диска в приводі, так і з файлів на комп’ютері), запис будь-яких образів, створення мультисесійних і завантажувальних дисків, стирання інформації з перезаписуваних дисків, запис одного проекту на кілька дисків та інші дрібниці. Також в програмі присутні супутні функції, що надають повну інформацію про диск, в тому числі і інструмент для порівняння копії з оригіналом.

інтерфейс burnaware

Burnaware включає цілий набір інструментів для роботи з мультимедіа: створення аудіо-cd, mp3, dvd-відео. Також в програмі присутній аудіограббер для копіювання треків з аудіо-дисків.

Завантажити burnaware можна в 3-х різних версіях. Free-безкоштовна версія для домашніх користувачів. Premium-платна версія з додатковою можливістю вилучення треків з аудіодисків і можливістю отримання інформації з погано читаних дисків. Professional-версія для комерційного використання з можливістю одночасного запису декількох дисків (при наявності декількох приводів). Дивіться наочну таблицю порівняння версій.