Moonlighter 1.13.13

14

В ході тривалих розкопок археологи виявили загадкову мережу воріт. Люди швидко зрозуміли, що ці стародавні будови вели в інші світи і виміри, в яких хоробрі і безрозсудні шукачі пригод могли знайти незліченні скарби. Біля розкопок з’явилася невелика торгова село ринока, в якій шукачі пригод могли відновити сили і продати свої з таким трудом здобуті багатства.

Moonlighter-це рольової екшн з елементами roguelite, в якому вам належить стежити за буднями уїлла — схильного до авантюр господаря магазину, який мріє стати героєм.

У мобільній версії moonlighter з’явилося нове інтуїтивне управління, яке дозволить ефективно вести справи в магазині і швидко розправлятися з криються в глибинах підземель погрозами. Ви також зможете вибрати рівень складності (простий, нормальний або складний), щоб грати так, як хочеться вам. Хоча «торкнися і проведи» — схема взаємодії з грою за замовчуванням і найкращий спосіб контролю у ній, ви все одно можете включити класичні віртуальні джойстики і грати в moonlighter таким чином.

Особливості гри moonlighter:

  • управління магазином займаючись справами в селі ринока, ви можете виставляти товари на продаж, визначати ціни, вести облік запасів золота, наймати помічників і розширювати сам магазин. Але будьте пильні: якомусь пройдисвіту напевно захочеться поцупити щось з вашого цінного асортименту!
  • боріться стильно перемагайте самих різних ворогів і босів за допомогою легкого і природного управління дотиками. Майстерне володіння зброєю, вміння підібрати потрібний момент, швидке ухилення і розуміння натури противника і оточення — все це вкрай важливо для вашого виживання. Тільки від вас залежить, як саме ви воюєте з ворогами!
  • познайомтеся з сільськими дізнайтеся ближче своїх сусідів, повертаючи цьому маленькому торговому селищу колишнє процвітання. Допомагайте їм почати нову справу і дивіться, як росте ідилія рінокі.
  • створюйте і зачаровуйте розуміння системи створення і зачаровування предметів вкрай важливо для просування в грі. Домовляйтеся з сільськими, щоб створити нову броню і зброю, а також зачарувати наявне спорядження. Це надає грі значну гнучкість в питаннях використання спорядження.
  • збирайте трофеї пройшовши через ворота, ви опинитеся в дивних світах, де зможете роздобути трофеї загадкових цивілізацій: ресурси, зброю, броню і дивовижні артефакти. Але місце у вашій поклажі не нескінченно, тому використовуйте унікальну систему зберігання з розумом, щоб взяти з собою найцінніше.
  • приручіть супутників 9 прізвищ будуть раді скласти вам компанію в найнебезпечніших вилазках. У кожного з них своя механіка. Вони можуть завдати шкоди ворогам, відновлювати ваше здоров’я, шукати для вас предмети, нести їх і так далі!