Forza motorsport 7 зникне з цифрового магазину microsoft store вже завтра

13

Сьогодні останній день, коли гравці можуть придбати цифрову версію гоночного симулятора forza motorsport 7. Корпорація microsoft видалить гру з microsoft store для пк і xbox вже завтра, 15 вересня.

Джерело: microsoft

Microsoft більше не зможе продавати forza motorsport 7 через закінчення ліцензій на різні автомобілі і гоночні траси. Проект також зникне з бібліотеки xbox game pass, про що було оголошено раніше.

Джерело: microsoft

Про те, що forza motorsport 7 більше не можна буде купити в microsoft store, в офіційному блозі forza було сказано ще в липні цього року. Про це розповів менеджер спільноти turn 10 studios джейкоб норвуд (jacob norwood). Примітно, що до 2 серпня у передплатників xbox game pass була можливість зберегти гоночний симулятор, для чого було достатньо придбати будь-яке доповнення до гри.

Джерело: microsoft

Тепер же єдиний спосіб зберегти forza motorsport 7 в бібліотеці — купити одне з її видань в microsoft store. Зараз на гру поширюється знижка 75 %:

  • стандартне видання— $11,49;
  • deluxe-видання— $14,99;
  • ultimate-видання – $19,99.

Після придбання гоночний симулятор буде доступний для завантаження в будь-який час. Багатокористувацький режим і онлайн-сервіси продовжать роботу після видалення гри з цифрового магазину.

Forza motorsport 7 вийшла на пк, xbox one і xbox series x і s.