Як заробити на Своїй кіностудії від 1 тисячі рублів

262

Стаття опублікована з метою убезпечити людей від дій шахраїв. Адміністрація не несе наслідків за вчинені діяння з допомогою цієї статті.

І так приступимо. Для початку нам потрібен фейк акаунт вк(обов’язково вказати місце роботи “Квартал 95”,проживання в Москві).
Після цього заходимо на наш фейк і пишемо в пабликах(“Робота в Москві”,”Робота в Пітері” і т. д.) повідомлення такого роду:
Терміновий, обмежений набір учасників масовки для зйомок серіалу в Саранську. Оплата 1000-1500 за знімальний день. Щоденний розрахунок. Заявку надсилати на електронну адресу у довільній формі, з зазначенням міста в темі листа. Адреса для заявок: ТУТ ПИШІТЬ СВІЙ e-mail
Після піару заходимо до собі на пошту(які ви вказали в повідомлення для піару) і дивимося заявки.І на кожну заявку відповідаємо наступним повідомленням:

Як заробити на Своїй кіностудії від 1 тисячі рублів Показати / Приховати текст
Доброго часу доби.

Я є старшим помічником кастинг – директора, однієї з найбільших російсько – українських кіностудій, випустила поряд з багатьма — один з найпопулярніших в СНД сімейний комедійний серіал.
В даний момент активно готується масштабне продовження картини. Назва стрічки повідомити не можемо до моменту підписання певних зобов’язань щодо нерозголошення.
На поточний момент в містах запланованих для зйомок, визначаються місця і формується кількісна необхідність масовок з місцевого населення.

На першому етапі від Вас потрібна наступна інформація:

1. Підлога
2. Вік
3. Зростання
4. Вага
5. У двох словах, в довільній формі — Ваші відмітні ознаки:
риси обличчя, татуювання, довжина волосся… Одним словом — все, що на Ваш погляд виділяє Вас з натовпу.

Хочу особливо звернути увагу на наступні моменти:
1. Фото висилати не треба. Проффессиональные массовщики формують заповнення кадру за спецпрограмою зовнішніх даних.
2. Даний кастинг не передбачає жорсткого, конкурентного відбору. Основною його метою є створити загальну картину. Визначити точний кількісний і якісний склад кадру. Тому х арактер зовнішніх даних (велика вага, помітне зростання, і т. д…) не мають принципового значення для кастингу.
3. Більше поки ніяких даних не потрібно. По результату роботи массовщиков, ми вам відповімо з подальшими інструкціями.
4. Паралельно зйомок нашої кіностудії, створюється всеросійська база акторів-непрофесионалов для того, щоб максимально швидко зв’язуватися з людьми для зйомок з різних міст. З Вашої згоди, Ваші дані будуть занесені в неї і нам не доведеться шукати нових людей, так як у Вас вже буде досвід і уявлення про те, що таке зйомки в масовці.
5. Проект подібного масштабу планується вперше, досвіду подібного розмаху ні в кого немає, тому ми змушені вдаватися до нестандартних рішень питань. В виду цієї ситуації, режисери на зйомках масових сцен паралельно будуть підбирати претендентів на ролі третього і другого планів з учасників масовки.

Якщо ця пропозиція Вас зацікавила , чекаємо від вас вышеозвученную по пунктах інформацію, у відповідному листі.
В темі листа прохання вказати: « Анкета масовки» і ОБОВ’ЯЗКОВО назву Вашого міста.
УВАГА!!!
Анкета без вказівки міста не піде на кастинг. Будьте уважні при відправленні.

З повагою та побажанням всього найкращого.
Старший кастинг-консультант студії “Квартал-95”
Е. С. Агапов

Після цього жертва надсилає нам свої дані і через пару хвилин ми відправляємо їй наступні лист:

Як заробити на Своїй кіностудії від 1 тисячі рублів Показати / Приховати текст
Якщо ви отримали це повідомлення, то я Вас вітаю.
Ваші дані пройшли відбір і занесені в первинний список масовки ТУТ МІСТО В ГРУПУ ЯКОГО ВИ ПІАРИЛИ .
Тепер, прошу Вас УВАЖНО ОЗНАЙОМИТИСЯ з нижчевикладеним текстом.
Це необхідно для уникнення всіляких непорозумінь, і виключення появи можливих запитань від Вас. Так як зданого моменту ми вже не зможемо відповісти Вам поштою.
Наведена нижче інформація є одночасно інструкцією з нашої з Вами взаємодії до моменту зустрічі, і коротким ознайомчим оглядом з проектом та його масштабами.

Як я вже згадував у першому до Вас зверненні – амбітний проект, унікальний у своєму роді, і в історії кінематографії в цілому. Серіал буде виконуватися в художньому якості. Географія проекту охоплює практично всю територію Росії, а згодом і країни колишнього СРСР. До проекту залучені і залучаються маса спонсорів, і творчих працівників різних спеціальностей. Так само ми запланували масове залучення непрофесіоналів (як у Вашому випадку), як для роботи в кадрі, так і для роботи безпосередньо у знімальній групі. Нами вже сформовано, і готується до відправки по регіонам більше п’ятнадцяти знімальних груп. І це тільки початок. Подальше формування і розвиток проекту буде залежати від активності і бажання брати участь місцевого населення. Як я вже говорив раніше — безліч рішень доводиться шукати миттєво, і знаходити досить нестандартні способи взаємодії з людьми і обставинами. Тому, чекаємо від вас належного розуміння.
Все це не розголошується ні в ЗМІ, ні в інтернеті зі зрозумілих причин. Само собою, проект такого масштабу в таємниці не довго вдасться зберегти, але до моменту оприлюднення, ми вже будемо мати за нашими розрахунками 60% запланованого прогресу, і всі можливі перепони будуть неактуальні.

Тепер безпосередньо до нашої з Вами взаємодії.

Якщо ви заявляли двох осіб, то відповідно — обидва схвалені. Так як з базою анкет працювали всього два наших співробітника, вони обробляли інформацію виключно за електронними адресами. Кореспонденції — величезна маса, і в увазі дефіциту часу – ми просто фізично не в змозі кожного запам’ятати і зреагувати на кожен лист не по темі, саме тому траплялися повторні відправки і запити.
Тому, не дивуйтеся, якщо ми по кілька разів просимо вказувати в листі місто Вашого проживання. Це важливо для систематизації і порядку в базі листів та анкет.
ТУТ МІСТО В ГРУПУ ЯКОГО ВИ ПІАРИЛИ зйомки плануємо розпочати 10 червня і триватимуть два-три тижні. Робота буде проходити в два етапи — в межах міста: фонтани, сквери, привокзальна площа. І за містом: фони природи, водойми, місцеві визначні пам’ятки, бази відпочинку і т. д. Конкретніше будемо визначатися на місці. Ви можете відпрацювати як всі дні, так і один день, за Вашим бажанням. Форма одягу – повсякденна. Кожен день оплачується окремо, в кінці зйомок. Оплата фактично передбачається більше ніж заявлена спочатку.
На першій безпосередній зустрічі — збір відбудеться ознайомлення та підписання фінансової угоди про співпрацю. Після чого, директор групи складає та затверджує остаточний, офіційний склад групи та учасників, затверджує кошторис та заявляє спонсору суму необхідного фінансування. Через день-два після затвердження, приступаємо безпосередньо до зйомок.
Для першої зустрічі ми плануємо орендувати на чотири години (цього часу цілком вистачить) одне з кафе в місті.
Оскільки ми точно не знаємо поки кількості учасників, з боку місцевого населення, ми не можемо визначитися з кінцевою сумою оренди. Бюджет як завжди прорахований до копійки, і спонсори вимагають конкретики. Для цього нам необхідно знати точну кількість людей.
За нашими підрахунками, усереднена ціна чотиригодинний оренди кафе ТУТ МІСТО В ГРУПУ ЯКОГО ВИ ПІАРИЛИ — 324 рублів на одну людину. Від вас потрібно внести цю суму через будь найближчий термінал на номер visa QIWI WALLET 909 741 44 (ТУТ ВКАЖІТЬ ВАШ КІВІ АБО ВМ). Це рахунок нашого місцевого спонсора, який курирує проведення зйомок. Назвати його, ми теж поки не можемо
16.04.14
маємо права. Ці гроші вам будуть повернуті в будь-якому випадку, навіть якщо Ви з якихось причин не підпишіть з нами угоду. Дана процедура є гарантією для нашого спонсора, що ми набрали необхідну кількість людей для масовки, які серйозно мають намір брати участь у проекті.

НАЙВАЖЛИВІШЕ:
1 . Суму необхідно внести до 09. 06.2014. (через термінал або в будь-якому салоні зв’язку). Відповідь з нижченаведеними даними — також до 09.06.2014.
За кожного учасника, заявленого з вашої електронної адреси — відповідно окрема сума.
2 . Чек — обов’язковий до пред’явлення. Для звітності в податкову.
3 . Відправте нам у відповідному листі :
– номер чека
– адреса терміналу, з якого ви зробили оплату (зазначений у чеку)
– Ваші прізвище та ініціали
– особистий номер мобільного телефону.
4 . За три дні до зустрічі, наші асистенти сгруппируют з листів з номерами чеків і телефонів остаточний список по місту , і проведуть ОСОБИСТИЙ БЕЗПОСЕРЕДНІЙ обдзвін кожного кандидата для підтвердження особи за номером чека, після чого сообщиться безпосереднє час, місце зустрічі та необхідні документи для підписання угоди.

УВАГА!!!
ЩОБ УНИКНУТИ ОБМАНІВ І НЕПОРОЗУМІНЬ:
1 . Будьте готові назвати номер чека по телефону, це буде ідентифікатором і підтвердженням особи.
2 . Дзвінки кандидатів буде проводитися з ОФІЦІЙНИХ СТАЦІОНАРНИХ номерів міста .
3 . Якщо з будь-яких причин ви не зможете з нами зустрітися, ми відшкодуємо Вам витрата на будь-який вказаний Вами рахунок.

З повагою та побажанням всього найкращого.
Старший кастинг-консультант кіностудії «Квартал-95»
Е. С. Агапов

Текст листа можна (і навіть потрібно на мій погляд) підкоригувати, зробити більш коротким, лаконічним, проставити свої дати або навіть від себе що-небудь придумати.

Через деякий час вам повинні будуть йти гроші.