World Of Tanks Stealer

6

Доброго часу доби. Дуже давно вже нічого сюди не писав і вирішив цю справу виправити. Уявляю вашій увазі фейк-стіллер World Of Tanks.

World Of Tanks Stealer

Але почнемо по порядку.
Як це працює?
Фейк написаний на delphi з використанням клієнтських ресурсів WoT (які я три години звідти виколупував). Він майже абсолютно точно імітує процес запуску гри до моменту натискання кнопки «Вхід» (етап безпосередньої серверної авторизації). При цьому емуляція відбувається у супроводі вищезазначених оригінальних елементів GUI. Але ось тут є пара недоліків:

1. Додаток запускається при вирішенні клієнтської зони 1024Х768. Чому? Дуже просто. У мене вже є Multi Resolution версія, здатна нормально виглядати в повноекранному режимі на всіх дозволах екрану, але у зв’язку з складною схемою розмітки і використанням в основі всього стандартних VCL компонентів, у додатку виникають фризи і мерехтіння деяких об’єктів, що дуже сильно дешевило загальну картину. З іншого боку, відображення клієнта у вікні вищезазначеного розміру — природний процес. Таке часто відбувається при довільному самоудалении файлу Preferences.xml, містить в т. ч. і параметри графіки. Так що серйозною цю проблему не назвеш.
2. Статична картинка під логін-формою. В оригіналі на бекграунді логін-форми літають тирсу, іменовані «іскрами». Дістати декалі цих тирси з клієнта не склало проблем, однак змусити їх танцювати на екрані без введення системи частинок я поки вважаю неможливим. Якщо є пропозиції — пишіть.

Так ось. Продовжимо. Скачавши архів з фейком ви побачите файл WorldOfTanks.exe ще один такий же, запрятаный глибоко в папці res_mods, папку cursors, що містить, як не дивно курсори, і файл intro.wmv. Навіщо потрібні останні два — зрозуміло. Поговоримо про два exe. Той, що в корені — фейк. Саму програму передбачається поширювати під виглядом мода. Кореневий файл замінює собою оригінальний клієнтський файл. Після установки «мода» користувач думає, що знаходиться в оригінальному клієнта, тому сміливо вводить логін і пароль формою авторизації і натискає клавішу «Вхід». Програма зливає дані, введені в поля мило, пароль на сервер через FTP, видає гравцеві ось таку помилку:

World Of Tanks Stealer

і через 5 секунд закривається. Але перед тим, як закритися воно замінює себе саме на оригінальний exe. Той самий, що лежить глибоко в папці res_mods. Так що при наступному запуску гравець потрапить у справжній клієнт і все у нього буде як завжди. Ось такі справи. Як ви розумієте, додаток одноразове. Тобто після першого натиснення клавіші «Вхід» воно закриється і самознищитись, а на його місці вже буде оригінальний WorldOfTanks.exe .

Тепер про налаштування мода.
Перебуваючи на логін-формі натискаємо Ctrl+Alt+A отримуємо віконце з трьома полями, куди вводимо відповідно хост, логін і пароль для вашого FTP.

World Of Tanks Stealer

Натискаємо кнопку»Зберегти і закрити», додаток закривається і воно готове. Тепер при натисканні на кнопку Вхід, дані , введені в поля логін та пароль вирушать на FTP з цими параметрами авторизації. Лежати вони будуть в корені у файлі wot_login_data.xml . При цьому кожні нові логін-пароль будуть не замінювати вже лежать у цьому файлі а приплюсовуватися.

World Of Tanks Stealer

Ну і про поширення. Якщо хочете, щоб все працювало нормально, то давайте користувачеві відразу ВЕСЬ вміст архіву. Якщо не буде папки cursors замість ігрових курсорів будуть системні, на що навіть кінчений ідіот не поведеться, якщо не буде файлу intro.wmv, то інтро-ролик відтворюватися не буде. До речі, додаток перевірив на 3-х ПК. З відтворенням інтро проблем не було, проте у зв’язку з використанням стандартного mediaplayer-а, можливі помилки в його роботі. Так що якщо вони будуть виникати, сміливо видаляйте файл intro і додаток просто пропустить етап його відтворення. Т. к. для того, щоб все виглядало правдоподібно необхідна заміна файлу WorldOfTanks.exe, то скидати гравцеві фейк у вигляді архіву — не найкраща ідея, оскільки він може запідозрити недобре (моди для WoT в оригіналі зачіпають тільки директорію Res_mods). Раджу після налаштування зашити все в інсталятор. Так буде набагато менше палевно. А ось під виглядом чого це справа впарювати — самі вирішуйте. Можна в якості мода а-ля «Несбиваемый Х2 на всій техніці» або «збільшення коефіцієнтів прибутковості». Ще є варіант накидати поверх фейку реальних модів. Заходьте на сайт з модами, качаєте що-небудь і кидаєте в res_mods поверх вже лежать там файлів. Моди працювати будуть. Головне, щоб не були замінені файли фейка. Ось такі справи.
Я практично впевнений, що помилки у кого-небудь та виникнуть, так що плз отписывайтесь в коменти.