Vk posting pro Спамер,авто наповнювач групи, инвайтер

87
Vk posting pro Спамер,авто наповнювач групи, инвайтер

VK Postinger — це програма для розсилки спаму і Вконтакте. А також для автоматичного ведення груп ВКонтакте за допомогою публікації матеріалів, які будуть збиратися зі списку вказаних вами спільнот. Крім того, інструментарій програмного забезпечення дозволить зібрати базу груп, публічних сторінок і користувачів з пошуку по заданим параметрам, розсилати особисті повідомлення, записи на стіни і в коментарі соціальної мережі ВКонтакте.

Програма володіє такими розділами:
Пошук додатки володіє властивостями вибору типу спільнот, — це групи, паблики або заходу. Можна зібрати сторінки з відкритими стінами і коментарями, вибрати приналежність спільнот до певної країни та міста, а також вказати кількість учасників, записів, лайків, репостов, коментарів, відвідувань, переглядів, швидкість росту популярності і створити обмеження на кількість виведених спільнот в результатах пошуку.

У розділі Розсилки програми VK Postinger вам буде дозволено здійснювати відправку спаму по стінах та коментарів користувачів, груп та публічних сторінок, а також особисті повідомлення окремо зібраним учасникам або за списком друзів. У налаштуваннях автоматичної розсилки можна вибрати довільну затримку, метод вибору випадкового повідомлення зі списку і стежити за статистикою і балками.

Вкладка, в якій доступний автоматичний постинг, чудово підійде для ведення груп і пабликов ВКонтакте. Функції дозволять скопіювати матеріали з певного списку спільнот або створити репости. Сортування пошуку публікацій дасть можливість брати їх як з початку стіни, так і з кінця або вибрати випадковий матеріал. Крім того, в налаштуваннях можливо встановити відкладену публікацію, вибрати рандомную затримку, обмежити кількість контенту, який буде збиратися з певної сторінки. А також в логах і статистикою вам дозволено буде спостерігати за діями програмного забезпечення.

Спам Вконтакте. Розсилка повідомлень з рекламними матеріалами. Спам в коментарі, на стіну групи. Збагнув матеріалу в групу. Розкрутка і піар групи вконтатке. Автоматичне наповнення контентом групи.

Завантажити
КРЯК: vkpostingerCRACK.rar [924 b] (скачувань: 8793)