З’явився натяк на mortal kombat 12 від розробників

17

Останнім часом вже ходили чутки про те, що netherrealm studios працюють над mortal kombat 12 , але зараз, схоже, з’явилися натяки на те, що це дійсно так.

Спочатку дійсно очікувалося, що після всіх оновлень, випущених для mortal kombat 11 , розробники почнуть активно працювати над injustice 3 , про яку теж було чимало новин. Тим не менш, здається, що це не зовсім так, і наступна гра netherrealm буде mortal kombat з цифрою 12.

Чи так це насправді – ще належить з’ясувати, але, у відповідність з цими чутками, з’явилася інформація, що розробники шукають старшого художника і аніматора з досвідом розробки ігор, пов’язаних з бойовими мистецтвами.

Звичайно, мова може йти про абсолютно будь-якому проекті жанру «файтинг», але саме такий підхід використовувався перед офіційною розробкою mortal kombat 11 . Як би там не було, поки що про це рано говорити, оскільки фактично нічого з перерахованого вище не підтверджено офіційно, тому залишається лише дочекатися, щоб зрозуміти, якою буде наступна гра netherrealm studios.