Зомбі не дрімають. Розбираємося у грі They Are Billions

45

Нова сама захоплююча стратегічна гра на виживання «Їх мільярди» від Numantian Games нарешті приходить до нас. У 2018 році оголошено випуск всіх 4-х карт гри в режимі кампанія. Давайте розберемося, що ж нас чекає.

Зомбі йдуть

«Їх мільярди» — це захоплююча стратегія в реальному часі. Вона проста і зрозуміла. Побудуйте базу-поселення і захистіть її від ворожих орд зомбі.

Не тих, які тиняються по одному або по двоє поблизу від вашого поселення, але від реальних орд. Коли вони наближаються ви отримаєте спеціальне попередження і починається зворотний відлік, наближає час їх настання. Великий череп на екрані символізує їх прихід. Так що ви будете точно знати, коли і скільки їх іде. По-іншому орди ще називають хвилями. Спочатку ігри, коли ви задаєте складність, то також ви вказуєте та масштаб цих самих хвиль.

Поодинці зомбі не небезпечні. Але коли їх багато, їх мільйони і мільярди, то їх дія руйнівно. Якщо ваші споруди, укріплення, оглядові вишки і армія не досить сильні, зомбі їх пройдуть і доберуться до самого уразливого ланки в ланцюзі — робітників. Вони заразять, і хвиля стане ще потужнішим.

Якщо ви вчасно не відремонтуєте пошкодження, завдані під час удару, то зомбі пронесуться через ваше поселення як море крізь замок з піску. Вони наповнять його, і ваша смерть стане неминучою. У грі «Їх мільярди» смерть це назавжди, вона приходить швидко, а перезавантаження неможливе.

Особливості гри «Їх мільярди»


Фотографія Невелика орда

Складність, серйозно гра радує не казуальної складністю і це круто.

Це змушує гравця постійно вдосконалюватися, постійно бути в напрузі і захищатися. Швидка смерть також означає, що ви трохи втрачаєте. Такі умови роблять навчальний процес проходження гри доступним для багатьох. Він ділиться на невеликі відрізки.

На самому початку, коли ви ще не знаєте як все влаштовано, ви вмираєте досить швидко. Ваше поселення невелике і під час приходу смерті особливо нема чого розмірковувати. Тому можна з легкістю зрозуміти, що можна поліпшити в наступний раз. Коли ж настане час знову взятися за гру ви выживите вже довше. Тому кожен раз, починаючи заново, ви чого-то вчіться.

Кожен раз вам видно тільки частину побудов і юнітів. Для того, щоб подивитися, що ховається в темряві, ви повинні досліджувати місцевість. Це завжди пов’язане з небезпекою. Адже зомбі можуть з’явитися звідки завгодно. А може бути і так, що ви їх не помітите, але вони вас побачать і підуть за вами. Вилазки і огляд місцевості завжди пов’язані з ризиком, і це надає грі гостроти.

Можна знизити складність гри, щоб гравцеві стало простіше приймати рішення, але це впливає на остаточний результат. Тому якщо навіть при зниженій складності ви протрималися довше, створили велике, сучасне поселення, але у фіналі зароблені очки будуть не набагато вище тих, які вдалося заробити, коли ви грали на більш високій складності в перший раз, мало знаючи чого. Так що краще не знижувати складність гри, тому що від цього залежить фінальний результат. І найважливіше, якщо ви захочете перейти на наступну мапу, то вона може бути відкрита тільки після того, як ви успішно пройшли першу, як мінімум на рівні 100-відсоткової складності.

Три складових гри They are billions. Йдемо на компроміс

До гри «Їх мільярди» потрібно звикнути. З першого погляду це знайома гра-стратегія в реальному часі, за типом стімпанк Warcraft RTS. Дійові особи ясні. Все влаштовано схоже. Ви повинні подбати про ресурси, тому що вони важливі для просування в грі. Внутрішньо ви знаєте, що до чого.

they are billions
Фотографія графон завезли, але якийсь він не такий

Однак є деякі моменти, з якими потрібно освоїтися. Це взаємодія трьох складових у грі: робітників, їжі і енергії. Робочі потрібні для будівництва та обслуговування будівель. Чим більш складні конструкції, тим більше потрібно робітників. Але треба ще й годувати цих робітників і забезпечувати енергією ваші споруди. Виходить не так-то просто врівноважити всі три складових. Коли ви будуєте намети, ви отримуєте робітників, але не можна збудувати незліченну кількість наметів, тому що ви не зможете зробити достатню кількість їжі.

Їжа в свою чергу надходить зі станцій рибальства і мисливських будиночків. Але ви не зможете їх побудувати у великій кількості, тому що для їх утримання вам знову ж таки знадобиться енергія. До того ж існують деякі умови, пов’язані з простором. Наприклад, неможливо поставити 2 мисливських будиночка поруч. Та ж історія і з енергією. Адже для її отримання вам будуть потрібні робітники. Коло замикається.

Ви завжди будете щось вибирати. Не вийде так, що ви зможете отримати всі. Треба йти на компроміс. Пам’ятайте, що ще зомбі підбираються з усіх боків. Ви повинні стежити за тим, щоб відразу ж закладати найменшу пробоїну в будівлях і захисту. Якщо ви цього не зробите, то пробравшись один за іншим поселення, інфекція заразить всіх. Коли ви отримаєте попередження про те, що орда йде, ви повинні точно знати що і де у вас знаходиться, які оборонні споруди, юніти і т. д. Тільки так ви зможете вижити. Думати треба швидко!

Що там з релізом

Все це тільки початок. Головна версія «They are billions» — «Їх мільярди» стане доступна тільки навесні цього року, і в ній буде більше 40 годин гри в режимі кампанія. Точна дата релізу поки що невідома. Ми будемо тримати вас у курсі, щоб не пропустити подію року.

А поки що гра знаходиться в ранньому доступі ви можете купити її в стім і насолоджуватися режимом виживання.

Ну або скачати з торрентів. Тут як мовиться, справа смаку і гаманця

Завантажити

Джерело: http://megafaza.com.ua/