Знайдено спосіб підключити до xbox series x і s додатковий ssd накопичувач через адаптер cfexpress

12

Нараховано винагороду

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

, unsplash

Власники ігрових консолей xbox series болісно переживають обмежений обсяг вбудованого накопичувача. При рекомендованій ціні xbox series s в $299 додаткова карта розширення від seagate об’ємом 1 тб коштує близько $219. Навіть щодо вартості xbox series x це суттєва сума.

Але ентузіасти не сплять і працюють над економічними варіантами для підключення несертифікованих накопичувачів до роз’єму seagate expansion card. Виявлено, що роз’єм є модифікованим cfexpress, який сумісний з 4-канальним інтерфейсом pcie gen3 і дисками nvme. Значить є можливість підключити сторонній накопичувач через адаптер — це продемонстрував користувач китайської платформи bilibili.

До xbox series s в якості зовнішнього накопичувача був підключений вбудований накопичувач від xbox series x, pcie gen4 модель з маркуванням ch sn530. Радіти рано, оскільки поки не доведено, що спосіб працює для звичайних ssd накопичувачів. Крім цього, є ризики порушити роботу ssd при форматуванні.

Однак з великою ймовірністю і ці проблеми вдасться вирішити. Як мінімум, це відкриває можливість підключення до xbox series внутрішніх накопичувачів від інших консолей серії. Напевно вони з часом з’являться на вторинному ринку, наприклад, у власників зламаних консолей. Зараз ентузіаст продовжує експерименти і опублікував вже кілька інших відео на своєму каналі, також доступна інструкція в блозі автора.