Змі: ubisoft має намір зробити серію far cry більш онлайн-орієнтованою

11

На поточний момент гри серії far cry зарекомендували себе як одиночне (плюс кооперативне) розвага без упору на реалізм і серйозність. Хоча цього, начебто, достатньо для успішних продажів ігор франшизи, але, якщо вірити змі, ubisoft факт “достатності” вже не влаштовує — потрібно більшого. І наростити масштаби компанія планує через перетворення far cry в більш онлайн-орієнтовану франшизу.

Про те, що ubisoft готується до перетворень в far cry, з посиланням на свої джерела повідомив екс-головред видання kotaku стівен тотіло. У чому конкретно полягатимуть онлайнові перетворення в культовій серії, не уточнюється, проте варто відзначити, що це вже не перші тривожні дзвіночки: про те, що ubisoft збирається змінити вектор розвитку far cry після шостої номерної частини, ще влітку повідомляв авторитетний журналіст bloomberg джейсон шрайер.

Ну а поки можна продовжувати радіти far cry 6: гра стала доступна вчора вранці і оповідає про революцію в окремо взятому вигаданому карибському державі яру. За традицією серії, головною дійовою особою тут виступає антагоніст-диктатор антон кастільо, одержимий ідеєю відновлення колишньої величі своєї держави і перетворення його в «рай на землі».