Злом пароля windows | Kon-Boot

107

Якщо раптом з якоїсь причини ви забули свій пароль для входячи в windows, можна поступити наступним чином.

Спосіб перший: Kon-Boot.

Берете порожню флешку, йдете до одного, качаєте Kon-Boot. Вставляєте флешку і форматуєте у форматі FAT32. (джерело: xakep.ru)

Запускаєте інсталятор, вибираєте в програмі ваш usb носій і натискаєте кнопку яка встановить Kon-Boot на вашу флешку.

Злом пароля windows | Kon-Boot

Все, завантажувальна флешка з Kon-Boot готова!

На запароленом комп’ютері заходимо в BIOS виставляємо пріоритет завантаження з USB накопичувача. Якщо у вас Windows 8 або 8.1 завантажуються в UEFI режимі, то для спрацьовування Kon-Boot потрібно в біосі відключити Secure Boot. Вставляємо флешку, запускаємо комп. Kon-Boot дозволить зайти в windows в обхід пароля, підміняючи вміст ядра Windows, пароль при цьому не скидається і при наступному запуску windows як ні в чому не бувало знову його зажадає.

Деякі нюанси даного методу:

 • не буде працювати якщо Windows 10 використовує онлайн обліковий запис Microsoft, поки тільки локальну учетку обходить
 • не буде працювати якщо в ноутбуці в біосі включений режим Security Boot, у всіх брендів по різному цей пункт називається
 • не з усіх портів USB працюватиме
 • не з першого разу може працювати
 • пароль обходить, а не пере, при звичайному завантаженні буде все як раніше

  Ще спосіб: завантажувальна флешка з встановленою на ньому операційною системою.

  Гуглим як встановити ОС на флешку, встановлюємо будь-яку вінду або лінукс. Знову ж завантажується з цієї флешки. Після завантаження в файловому менеджері переходимо в папку windows запароленной вінди, нам потрібен файл /system32/Utilman.exe. Цей файл відповідає за запуск «спеціальних можливостей» на екрані блокування (лупа, екранна клава тощо), перейменовуємо його в Utilman1.exe. Шукаємо в цій же папці cmd.exe і перейменовуємо в Utilman.exe. Тепер при завантаженні windows на тому моменті коли вона нам запропонує ввести пароль, ми просто натискає кнопочку внизу зліва і в нашому розпорядженні командний рядок з правами адміністратора. Далі просто встановлюємо новий пароль командою:

  net user ім’я користувача новыйпароль
  Злом пароля windows | Kon-Boot