Злом Модемів

173

І так почнемо!
Перше що нам потрібно – це програма Advanced IP Scanner
Вона знадобиться нам для сканування IP адрес з зазначеного діапазону. Тут все просто: вказуємо діапазон IP, який треба просканувати. Наприклад, ваш айпі 145.70.143.51 . У цьому випадку Скануйте діапазон від 145.70.143.1 до 145.70.143.255(ну якщо хочете, то можете і по-більше діапазон вказати)
Після того як ви ввели діапазон – тисніть на велику кнопку “Сканувати”. Природно сканування пройде не моментально, з цього доведеться трохи почекати.

Злом Модемів

Програма нам видала список доступних IP-адрес. Але нам знадобляться далеко не всі. Знадобляться тільки ті, праворуч від яких зображений маленький трикутник.
Тепер тиснемо на потрібний вам iP два рази.

Злом Модемів

У списку бачимо зліва від блакитного кульки модель роутера. Тиснемо на нього і у вас відкриється в браузері наступна картина:

Злом Модемів

Сервер просить логін пароль…хм…шкода..ми їх не знаємо..Але не турбуйтеся в 95% випадків коштують дефолтні, тобто admin:admin. Пробуємо авторизуватись. Вийшло! І це не дивно. І так ми потрапили прямо в веб-інтерфейс роутера.

Злом Модемів

Справа залишилася за малим – поцупити логін і пароль від інтернету.
Переходимо у вкладку Interface Setup, далі вибираємо Internet.
Гортаємо сторінку і натикаємося приблизно на наступне:

Злом Модемів

І тут знову нас чекає розчарування. Пароль, прихований за зірочками. Але, знову ж таки, є спосіб його дізнатися. Для цього (на прикладі браузера google chrome) клікаємо ПКМ по полю з паролем -> Перегляд коду елемента.

Злом Модемів

Міняємо значення InputType password…..та ні на що не змінюємо…просто два рази швидко клікаєм по слову PASSWORD, потім Delete і Enter.

Злом Модемів

Всі ми маємо пароль інтернет провайдера. Так само можете полазити по інших вкладках. Там є наприклад SSID і пароль від WiFi.