Збираємо інформацію про людину з коментарів ВКонтакте

96

За сторінці в соціальних мережах можна зібрати не мало інформації про людину. Крім аналізу фотографій, аудіозаписів, спільнот на які підписаний людина, можна отримати купу конкретних даних — часто люди самі викладають інформацію про себе в соц. мережах, аж до сканів паспортів та ІПН в «Документах». Не секрет, що банки вивчають сторінки в соц мережах що б скласти психологічний портрет позичальника, так само і спец. служби не нехтують такою можливістю.

Зацікавлені в цьому, звичайно, і хакери.
Один час був популярний спосіб заробітку» в контакті серед хакерів: аналізуючи особисту переписку зламаних акаунтів, вони представлялися «ворожкою» і пропонували свої послуги видаючи «жертві» трохи правдивої інформації з їх же особистого листування, людина впечатлялся, заинтересовывался і не рідко оплачував подальші «послуги».

Але є ще один спосіб отримати інформацію про людину, набагато сильніший ніж аналіз підписок і фотографій… Залишаючи коментарі під різними постами, відео і фотографіями, вступаючи в суперечки і дискусії, мало хто замислюється, що ці повідомлення доступні будь-якій зацікавленій особі. Можна знайти всі пости де людина залишав коментарі якщо хоча б на одне з них йому відповів співрозмовник, тобто згадав його. Для цього потрібно вставити в адресний рядок браузера дану посилання:

http://vk.com/feed?obj=*****&q=§ion=mentions

..де замість ***** вставляємо id сторінки нас цікавить людину (тільки цифри), і натиснути Enter. Ось що ми побачимо:

Збираємо інформацію про людину з коментарів ВКонтакте

Таким чином можна отримати набагато більше цікавої інформації і скласти більш точний психологічний портрет.