Завантажити yourhour premium (повна версія) на андроїд

10

yourhour premium – унікальне додаток допомагає позбутися від телефонної залежності і надмірного використання вашого смартфона або планшета. Використовуючи його ви отримаєте персональні рекомендації щодо подолання звичної, щоденної активності. Досягніть цифрового благополуччя використовуючи інтелектуальні і навіть забавні персоналізовані функції, щоб відстежувати і точно контролювати використання гаджета.

Завдяки розумним алгоритмам програма буде відстежувати вашу активність, загальний час використання за день, кількість розблокувань пристрою, скільки разів і в яку програму ви заходили і так далі. Аналізуючи ці дані за тиждень, ви дізнаєтеся до якої з шести категорій ви ставитеся, від залежного до чемпіона.

Завдяки плаваючому таймеру можна в реальному часі побачити скільки вже часу ви провели за смартфоном, таймер можна перетягувати в будь-яке місце на екрані і в залежності від цілей він буде міняти свій колір. Червоний сигналізує, що межа досягнута і необхідно відпочити. Ставте собі цілі, виконуйте їх і ви будите здивовані скільки часу йде даремно. Для швидкого доступу і перегляду найактуальнішої інфи передбачений віджет.