Заробіток на створенні додатків з рекламою

115

Привіт, шукаєш як заробити?
Ось тобі тема безкоштовно. Як сработаешь, так і заробиш.

Регишься тут. Партнерка надійна, перевірена, обнови постійно, вебінари, навчалки по роботі з сисемой, ТП висоті, відповідають оперативно в своїй групі вк або в їх блозі в коментах можна питати, або в онлайн-чаті по буднях годин до 17-18 працюють. Виплати раз на місяць.
Після реги навчалку проходиш, хвилин 10-20 займе, 50 крб на баланс зарахують.
Сенс такої роботи — дивишся в ГуглПлэй популярні додатки, знаходиш в мережі звідки його завантажити (порталів мульен), заливаєш його в кабінеті ПП, вона перепаковують його тобі — додає рекламу, яка буде світитися при запуску програми юзером.
Далі качаєш перепакований файл на комп, береш їх інструмент — размноживатель файлів і робиш з цього сотню (скільки хочеш) таких файлів, тільки з різними назвами. Назви файлів — варіації назви цієї гри. Я для підбору назв користуюся Словоебом — знайдеш в мережі — він збирає підказки Гугла.

Таких ключевіков по одній грі тисячі можна напарсить, потім вже ручками відбирати підходящі.
Заливаєш цю юрбу на файлообмінник, у якого є пошук файлів, ПП рекомендує 4shared — тут я повністю згоден з ними, качають добре, 7 млн. юзверя онлайн щодня + підбереш свої варіанти як поширити по мережі.
Таким макаром регишь акки 4шаред, качаєш, переделываешь, ллєш файли. Протягом 2 діб вони проходять індексацію, з’являються в пошуку, ну далі зрозуміло.
Оплата 1000 переглядів реклы — 16 руб. Принадність у тому, що вважаються всі перегляди! а не користувачі, тобто якщо чол завантажив іграшку на свій андроїд, скільки б він її не включав — хоч кожен день по 20 разів протягом року — кожен перегляд оплачується.
Порада 1 — бери програми з англомовними назвами ну і природно размножай такі ж — 4шаред обмінник багатомовний, качати будуть зі всього світу.
Порада 2 — за день на один акк лей не більше 1 ГБ, перед тим як обробляти викачане додаток обов’язково перевір його на віруси, якщо якась підозра буде, краще його не бери — 4shared теж робить перевірку, якщо знайде вірус — акк не забанить, але всі файли на оке викине з пошуку — нічого не заробиш.

Порада 3 — акки 2шаред під зав’язку не забивай, 15 гіг дають, заливай 14, регь нові акки і лей туди і т. д. Проксі я для цього ніякі не використовую, працюю в 4 браузерах, в кожному йде заливка в свій акк, потім перелогиниваюсь і ллю в інші акки.

Другий спосіб заробити у них — для креативних. Створення своїх додатків. Інструментарій у них весь для цього є, конструктори всякі + як раз зараз ведуть серію вебінарів, де навчають від і до, як робити ці програми + роздають акки ГуглПлэй найбільш успішним. Зрозуміло, що зробивши круте додаток можна озолотитися, але не для мене це — немає творчого початку в мені), так що я там не плаваю, розповісти не можу що і як.

Про заробітки скажу так — у всіх по різному, хто 3 косаря отримує в місяць, але вже пару місяців взагалі не ллє, бабки на пасиві капають, хто 30К має, ТП стверджують, що є унікуми, роблять за 100К в місяць, не знаю як їм вдається, там вже промислові масштаби, напевно свій софт є.

Ще один плюс цього заробітку — нуль вкладень, можна вільно стартанути без копійки грошей, так і в майбутньому гроші не знадобляться, якщо не захочишь розвинутися і накупити собі софта для більших обертів. Це вже особиста справа кожного вкладатися чи ні, нормально заробляти можна і безкоштовно. А якщо у вас є свій сайт тематики «ігри для android» — то це взагалі золота жила, вам і прапор в руки.

Робота абсолютно легальна, що важливо)

Всім удачі!