Заробіток на публічній сторінці В контакті

91

Сьогодні мова піде про «білий» спосіб заробітку в інтернеті. Гуляючи по просторах всесвітньої мережі Ви не раз напевно натикалися на різні пропозиції «заробити в інтернеті», в основному це різні партнерські програми, копійчані завдання, кліки, піраміди, казино і інша лабуда, а іноді і просто розлучення. Запам’ятайте — заробити в інтернеті можна, і непогано заробити, але по справжньому заробити можна лише маючи свій проект, будь то особистий сайт(сайти)або група/паблік у соц. мережі., тобто, заробляють адміни. Тут я маю на увазі що у Вас немає ніяких особливих навичок, наприклад в веб програмуванні, досвідчені фрілансери теж непогано заробляють, але це вже інша історія..

Плюс пабліка в контакті в тому, що його може створити абсолютно кожен, не потрібно оплачувати хостинг, розбиратися в CMS, створив і розвивай. Мінус в тому що це все одно не твоє, на відміну від особистого сайту, паблік можуть і заморозити і забанити назавжди. Але цього не відбудеться, якщо Ви будете уважні і не будете порушувати правила vk.com.
Перше, що потрібно — це визначитися з тематикою, тут вже включайте свою фантазію, що Вам по душі, що ближче всього. Найпопулярніша тематика це звичайно розважальна, такий паблік найлегше розкрутити. Інша справа що основна маса передплатників у таких пабликах — це школярі, і якщо Ви надалі плануєте монетизувати паблік на партнерках, то ця тематика не кращий варіант, оскільки школярі не платоспроможні. Хороші тематики для заробітку це більш серйозні, наприклад якісь розумні цитати, бізнес паблики, мотивуючі людей, так само популярні паблики жіночої тематики.
Після того як визначилися з тематикою, потрібно гарно оформити паблік, як відомо «зустрічають по одягу», і починати просувати.

 • Просування пабліка, тут відразу скажу — відкиньте всякі думки про просування шляхом накрутки передплатників через різні сервіси, такий передплатник буде не цільовий, йому не буде цікавий Ваш паблік, він не буде лайкати, репостить і швидше за все в подальшому взагалі отпишеться. Нам потрібен тільки ЦІЛЬОВИЙ, справжній відвідувач. Отримати таких передплатників можна лише одним способом — це реклама в інших співтовариствах. Реклама там не дешева, але за те Ви отримуєте цільовий трафік, ці люди будуть постійно переглядати пости, ставити лайки і що найважливіше — робити репости. Наведу приклад на своєму паблике, він ще молодий, маленький), на даний момент в ньому 1430 передплатників, а витратив на його рекламу я вже 3200р. На самому початку купив рекламу за 800р. і ось буквально вчора розмістив свій рекламний пост у великому співтоваристві де більше 2-ух мільйонів передплатників, пост ще висить у них в стрічці, 138 репостов, 500 лайків, так що думаю в найближчі 2-3 дні кількість передплатників буде рости, обійшлося це задоволення мені в 2400.
  Заробіток на публічній сторінці В контакті

  Размещять рекламу важливо в групах схожою з Вашою тематикою, для більшого профіту, це важливо.
  У паблике створіть альбоми, залийте туди картинок, відео, опублікуйте кілька десятків постів і в принципі вже можна рекламувати.

  Коли з’являться перші передплатники важливо не «забивати» на паблік, а постійно публікувати нові цікаві пости, з певним часовим проміжком. Занадто часто публікувати не треба, не треба набридати передплатнику, інакше він може просто відписатися або приховати новин, оптимальний проміжок часу між постами це 30-60 хвилин. Але Ви адже не будетете постійно сидіти за монітором і щогодини публікувати пости, для цього є різний сервіси автопостинга, які будуть публікувати самі Ваші пости автоматично, за розкладом, досить витратити 2-3 години часу, забити пости на кілька днів вперед і Ви вільні. Я наприклад користуюся сервісом sociate.ru крім автопостинга там купа інших функцій в допомогу адміну пабліка, так само це ще й найбільша біржа реклами, де в автоматичному режимі можна купити рекламу або, коли вже раскрутитесь, будете самі продавати.

  Перш ніж почати продавати рекламу в паблике, його потрібно розкрутити хоча б до 40-50 тис. передплатників, рекламодавці вже самі Вас будуть знаходити і пропонувати купити у Вас рекламу. Доведеться витратити чимало грошей на розкрутку звичайно, але це все надалі багаторазово відіб’ється. Наведу знову приклад з вчорашньої купівлею реклами, адмін сказав що на 19, 21, 22 вже зайнято, мій пост розмістили в 20:00 (пост «висить» одна година в топі і далі спускається нижче, через 23 години видаляється), так от, це вже у нього за вечір 4 рекламних посту, 2400 множимо на 4 = 9600р., і це тільки за вечір! А ще були продажу і вранці. Нескладно підрахувати скільки заробляє адмін цього пабліка в місяць. Ну не будемо рахувати чужі гроші, а краще займемося просуванням свого пабліка:), тепер ми знаємо, до чого прагнути, що все це не даремно і вкладені в паблік кошти «відіб’ються» стократно. Купуючи рекламу і залучаючи передплатників нам важливо домогтися того порога коли паблік почне сам залучати передплатників, тобто коли під записом почне з’являтися достатню кількість репостов, тоді паблік почне рости сам в геометричній прогресії. Крім реклами монетизувати паблік vk можна різними партнерськими програмами, тобто, Ви публікуєте у себе в паблике рекламний пост який пропонує щось купити, користувач переходить по посиланню на партнерку, набуває товар — Вам йде від цього відсоток.

  Підіб’ємо підсумки: заробіток на пабликах в контакті 100 000-200 000 грн. і більше в місяць це не міф, це реально, головне розкрутка на початковому етапі з вкладенням коштів і бажання займатися цим (я думаю це краще ніж бажання стояти біля токарного станка на заводі за набагато скромнішу винагороду), так що пробуйте, пробуйте, як говорив Стів Джобс «Майбутнє бізнесу — в інтернеті».

  Ця стаття не переслідувала мету у всіх деталях описати технічну сторону подібного заробітку, ознайомитися з тонкощами реклами, вікі-розміткою і т. д. Ви можете на ютубі, там такого матеріалу предостатньо. Цією статтею я хотів лише надихати і мотивувати Вас, не більше. Хто вже админит паблики, діліться досвідом у коментарях, буде цікаво почитати.