Заробіток на іграх

264

На сайті “Ігрунов” є одна чудова гра – Сапер, в яку дуже легко виграти. Раджу грати саме в цьому онлайн казино, в ньому дуже легко виграти і при реєстрації дають бонус до 50WMR. Є ще один значний плюс: якщо Ви потрапляєте з 1-ого ходу в мину – ставка повертається!

Правила гри: Мінне поле 7×7, 11 хв. Видалено! Гравець має можливість відкрити будь-яку клітинку, клацнувши лівою кнопкою миші. Якщо потрібна комірка містить міну, ви програли. Якщо міни немає, в комірці з’явиться цифра, яка вказує, скільки хв знаходиться в восьми суміжних з нею осередках. Щоб позначити клітинку, в якій, на вашу думку, знаходиться міна, клацніть її правою кнопкою миші (або Shift + ліва кнопка). Відкрити – ліва кнопка (клітка не повинна бути позначена). Відкрити блок суміжних клітин – ліва кнопка на клітці з цифрою, якщо для неї позначено відповідну кількість хв.

Є дві хитрощі при грі в Сапера на Ігрунов:
Програми для гри. Saper-Helper не дасть Вам помилитися. Більше того, вона іноді розраховує комбінації, прямо скажемо, нереальні для людського мозку.

Система твори ставок, яка дозволить Вам стабільно вигравати певну суму за “коло”. Так само можна заробляти на іграх у вк, на голоси, програма дає 80% вірогідність, але поки мене не разу не підводила.

Так само можна грати в сапер вконтакте на голоси.

Програма відчутного заробітку не принесе.
Але можна погратися.
Програма є безкоштовною, щоб її зарегать треба при включенні програми скопіювати верхню комірку у нижню.

Завантажити: saper-helper.rar [264,73 Kb] (скачувань: 752)

Посилання на відео-інструкцію.