Заробіток на Avito (Сіра схема)

251

Отже, поїхали!

1. Для початку регаем два гаманця ОТРУТА (можна тільки 1 якщо у Вас є свій реганый, саме туди ми будемо зливати зароблені гроші). І регаем пошту MAIL (бажано скрізь робити від жіночого імені, так краще ведуться на оголошення)
2. Реєструємося в Avito, знову ж таки від жіночого імені (Обов’язково ставимо місто Москва, мобільний вписуємо типу 8-900-300-5000). Створюємо оголошень про продаж оригінального iPhone (краще 4, 4S і 5), відразу в назві оголошення пишемо що він битий (розбитий екран, сенсор працює або не працює на Ваш розсуд.) і ставимо ціну в районі 500 – 950 рублів. В описі пишете щось на кшталт “ненароком впустила об асфальт, кахель і тд, віддам за Н-ну суму так як чоловік (брат, хресний тато) купив мені новий.”
3. Чекаємо модерації. Якщо оголошення заблокували, створюємо таке ж, але з змінами.
4. Після модерації, протягом 10 хвилин Вам на мило напише близько 20 осіб. Відповідаємо не на кожне, дивіться на назву мила, з якого Вам написали. Відповідати бажано або школярам, або дівчатам(блондинкам). Заробіток на Avito (Сіра схема)
Можна і хлопцям, але їх потрібно краще обробляти.(Про це трохи нижче). Повідомлення в яких Вас просять зателефонувати, відправити IMEI игнорим.
5. Тепер найсмачніше Коли Вам пишуть “Здрастуйте, хочу у Вас його купити і тд. Як оплачувати?” Відповідаєте, що працюєте по повній передоплаті, живете не в Москві, відправляти тільки поштою. Післяплатою не відправляєте, так як у Вас якісь трабли з злісною тітонькою на поштовому пункті. Якщо запитають, доставка протягом 2 – 7 днів.
Заздалегідь говорю часто не використовуйте а то прикриють махом Заробіток на Avito (Сіра схема)

Повна схема оплати (якщо запитають): відправка поштових даних (область, місто, вулиця, будинок, квартира, поштовий індекс) (нам це потрібна для виду), далі оплата, а потім відправка товару.
6. Коли у Вас точно захотіли його придбати відправляєте людині лівий яндекс-гаманець на який прийде оплата, і з якого ми будемо перекладати їх на оригінал ОТРУТА.
7. Після того як прийшли гроші, переводите їх на свій оригінальний рахунок ОТРУТА.

ПРОФІТ!!

P. S: З одного об’яви я розводив близько 3-4 осіб. На повідомлення типу “куплю завтра” ставите термін до наступного дня до обіду, або берете початкову передоплату (близько 200 рублів.). Бо товар куплять.
P. P. S: Після того як розвели близько 4-х осіб, видаляємо мило, видаляємо акаунт авіто, видаляємо лівий ОТРУТА.
Повторюємо нескінченну кількість разів

Такою схемою я заробив 8500 рублів за тиждень.