заробіток на андроїд

110

Збільшуємо заробіток на Apptools для android. Додаток платить гроші за скачування інших додатків.
Для тих, хто не зареєструвався, посилання: http://apptools.ru/

Реєструємося, викачуємо і встановлюємо додаток на андроїд.

Без цього способу на додатку можна заробити близько 10 рублів в день.
Начебто норм, але нам потрібно більше. З варіантом, який я пропоную, у мене виходить 50-60 р в день.

Справа в тому, що програми для скачування з’являються щогодини, а то й півгодини.
Завдання швидко розбирають, тому важливо їх не проґавити. Сенс в тому, що можна кожну годину пальцем смикати цілу хвилину, наприклад з 10.59 до 11.00, але палець втомиться. Тому я подумав, а чому б не скористатися клікер на андроїд.

Знаходимо на гугл плей прогу RepetiTouch Free, встановлюємо (вона записує торкання користувача і потім відтворює), запускаємо разом з apptools і, як тільки настає 59-я хвилина кожної години, запускаємо записаний раніше скрипт тривалим натисканням на play, це запускає скрипт в циклі. Програма буде оновлювати сторінку, поки не з’явиться програма для скачування. Що нам і потрібно.

Скрипт записується так: натискаємо на Rec, оновлюємо сторінку один раз, потім на Стоп. Скрипт записаний. У налаштуваннях клікер вказуємо, що цикл потрібно повторювати нескінченно. Скрипт можна зберегти у файл.

І ще: можна все це зробити на компі в емуляторі android BlueStacks (http://www.bluestacks.com/), до того ж ще й з декількома обліковими записами, тоді грошей буде ще більше. Вистачає на інтернет, на зв’язок і на пиво.

Спосіб дійсно хороший.
Удачі в заробітку.