Загальні правила з написання статей для сайту

11

У даній статті ми наведемо перелік загальних правил, дотримуючись яких, ви зможете створити оптимізований і якісний сео-текст.

Інформативність тексту

Стаття повинна містити відповіді на поставлені запитання. Адже користувачі не просто так зайшли на ваш портал. Не варто починати знайомство з обману. Читач повинен отримати необхідну інформацію. В кінцевому рахунку відмови можуть не кращим чином позначитися на пошуковій видачі.

Грамотна мова

Текст не повинен містити помилок і описок. Це негативним чином позначатиметься на пошуковій індексації. При цьому очевидно, що і людям не дуже приємно читати подібні статті. Саме тому після написання тексту обов’язково перевірити його орфографію. Як правило, це займає всього п’ять-десять хвилин. Треба сказати, що в даний час в мережі представлена велика кількість різних ресурсів з перевірки грамотності. Часом для зазначених цілей вдаються до допомоги коректорів.

Оригінальний контент

Стаття повинна бути унікальна! найкращий варіант якщо ви будете створювати текст з голови. В такому випадку ви точно можете бути впевнені в тому, що нічого аналогічного в інтернеті не знайдете. Скопіювавши текст з чужого сайту, ви можете зіткнутися з серйозними проблемами, аж до судового розгляду. На сьогоднішній день існує велика кількість програмного забезпечення, що дозволяє перевірити унікальність матеріалу. Останнім часом все більшої популярності набуває програма адвего, яку без особливих зусиль можна завантажити на відповідному сайті. Зазначимо, що у зазначеній програмі унікальність повинна становити не менше 75 відсотків.

Розмір має значення

Обсяг матеріалу повинен становити мінімум 1500 символів з пробілами. Добре, якщо у вас вийти створити статтю розміром в чотири сім тисяч символів. У будь-якому випадку тема повинна бути розкрита в повному обсязі, а текст доповнений картинками або відео. Заходи можуть мати значення, як для пошукових роботів, так і для відвідувачів сайту.

Якщо ви будете дотримуватися цих правил, то у вас буде велика кількість клієнтів і відвідувачів. Пишіть статті відразу правильно і пошуковики самі просунуть ваш сайт в топ видачі.