З поверненням: у новому Call of Duty підтверджена сюжетна компанія

89

Вийшов у минулому році шутер Call of Duty Black Ops 4 отримав ігрових критиків і продався вражаючим тиражем навіть з урахуванням того, що це була перша частина в серії без традиційної сюжетної кампанії. Здавалася б, відмінні результати продажів повинні були стати сигналом для Activision і надалі в нових випусках Call of Duty відмовлятися від сінглплеерной складової, але не тут то було. Сьогодні у нас для любителів сюжетних синглів шутерів тільки позитивні новини.

Як розповів президент Activision Роб Колтрич нова частина Call of Duty знову запропонує шанувальникам серії кінематографічну сюжетну кампанію. Ніякими іншими подробицями про новій грі від творців Call of Duty Infinity Warfare Колтрич не поділився. Хіба що запевнив, що нова гра запропонує крім сінглового режиму обов’язковий для серії мультиплеер і кооператив.

Творець The Game Awards Джефф Кейлі в твіттері вже встиг підтвердити, що сюжетну компанію варто чекати в новому релізі серії Call of Duty.

Based on today’s Activision’s earnings call, it sounds like this year’s Call of Duty will feature the return of a single-player campaign mode.

— Geoff Keighley (@geoffkeighley) 12 лютого 2019 р.

Реліз чергової гри в серії «найбільш продаваних ігор в історії» варто очікувати традиційно – цієї осені. Сміємо припустити, що в грі буде улученная версія «королівської битви» Blackout з Call of Duty Black Ops 4, багато в чому завдяки якій гра стала одним з найуспішніших проектів минулого року, поступившись тільки Red Dead Redemption 2.