Яндекс.маркет продовжує перехід у формат маркетплейсу

5

Яндекс продовжує перехід у формат маркетплейсу. З кінця жовтня в санкт-петербурзі, нижньому новгороді, ростові-на-дону і воронежі почнуть показуватися тільки товари, які можна купити прямо на маркеті. Поступово це ж станеться по всій країні. Повністю перехід до маркетплейсу завершиться в 2022 році.

Щоб отримувати замовлення з маркета після змін, магазини повинні почати продавати прямо на вітрині маркетплейсу. Можна зберігати товари на своєму складі або привозити на склади маркету.

Як повідомили в яндексі, маркет почав перехід у формат маркетплейсу, так як покупці все частіше віддають перевагу майданчикам, де можна зібрати потрібні товари в один кошик. За даними яндекс.маркета, частка маркетплейсів в загальному обороті ринку онлайн-торгівлі зросла за останні два роки більш ніж в два рази. Агентство data insight оцінило, що майже половина онлайн-замовлень в 2020 році була зроблена на маркетплейсах.

Відзначимо, з 1 вересня яндекс.маркет почав показувати користувачам з москви тільки ті товари, які можна купити прямо на маркетплейсі. Більшості магазинів майданчик пропонує швидке підключення за спрощеною схемою і безкоштовну допомогу технологічних партнерів.