Yakuza 6. Що варто чекати від нової частини знаменитої консольної серії

35

Японські шанувальники ігрового серіалу про якудзу вже щосили радіють, так як гра вже була опублікована в Японії. Але і нам не так вже й довго залишилося чекати її появи на місцевому ринку, так як полюбилася багатьом гра має скоро вийти і у нас. А поки що ми вирішили скрасити ваші очікування, зібравши всю відому нам інформацію про нову «Якудзу».

Традиції понад усе

Гра продовжує традицію перших частин, представляючи собою гримучу суміш з ігри з відкритим світом і аркадних поєдинків. На прилавках європейських і американських магазинів вона повинна з’явитися в березні 2018 року.

Також було заявлено і про преміальному виданні, що включає в себе крім звичного в таких випадках атрибуту у вигляді книжечки ще й келихи. Що ж стосується сюжету, то в новій частині Казума стане детективом і буде розслідувати, що сталося з Харукой і як вона опинилася в комі.

Що там з геймплеєм?


Фотографія Геймплей Якудзи

Геймплей залишиться таким же, як раніше. Ми так само будемо бігати по різних містах і битися з різними покидьками, користуючись різними бойовими стилями. Зброя теж відіграє велику роль – тут його можна вдосконалити, завдяки системі крафтінга. А система Heat доповнює сутички додатковою порцією насильства. Крім участі в основному сюжеті ви можете також виконувати різні квести. Гравці Yakuza 0 прекрасно пам’ятають, як вони знімалися у фільмах, ходили на побачення з дівчатами і захищали тих від місцевих збоченців.

Робота над помилками

Работа над ошибками Якудзы
Фотографія Робота над помилками Якудзи

Повернуться і міні-ігри у вигляді караоке, хостес-клубів, дартсу та іншого. Більше того, ви навіть можете навідатися в який-небудь тренажерний зал і покачати там залізо. Чи не зраджувати своїм геймерським звичкам і сходити в аркадний зал, щоб зіграти там у Virtua Fighter.

Також розробники попрацювали і над хворобами попередньої частини, позбувшись від завантажувальних екранів при вході в магазини та інші будівлі. Це перша за всю серію гра, яка розроблялася виключно під консолі PS4, що не може не радувати. А всю принадність цього рішення ви можете оцінити вже зараз, глянувши один з численних трейлерів.

Джерело: http://free-review.net.ua/