Якудза 0 або як треба робити відмінні приквели

79

Сьогодні у нас огляд гри «Якудза». Не всієї серії, яка налічує вже 10 серій гри, а Якудзи 0 і невеликий подарунок для вас Якудза 6.

Історія гри «Якудза»

Отже, про все по порядку. Історія гри «Якудза» починає свій відлік з 2005 року. Тошіхіро Нагоши, продюсер ігор і дизайнер задумав створити гру на основі стилю життя якудзи. Спочатку Нагоши довго шукав платформу для свого проекту, але в 2005 році корпорація » Соні зацікавилася грою і доля проекту була вирішена.

З тих пір продані мільйони копій гри, створені її відгалуження. Успіх і процвітання! Одне шкода, що нові версії приходять в США і Європу з деяким запізненням. Перекладати потрібно. Японська мова це вам не раз, два, три. Ось і розтягується буває процес на пару років, як і у випадку з Якудзой 0.

Пріквел «Якудза» 0

Якудза 0 — це пріквел першої гри Якудза. В Японії пріквел з’явився на початку 2015 року, а до США і нас з вами гра добралася тільки в 2017 році. У цьому пригодницькому бойовику події розвиваються в кінці 80-х років минулого століття, а точніше в 1988 році. Наші головні герої Казума Кирию і Горо Маджима ще зовсім молоді люди, їм по 20 років. Події розвиваються в Камурочо і Сотенбори. Камурочо відповідає району Кабукиче в Токіо, а Сотенбори району Дотенбори в Осаці.

Сюжет закручений наступним чином. Молодий Кирию вляпався в історію. Він зовсім недавно вступив в сім’ю Таджіми, а хто-то вже його підставив. Його звинувачують за вбивство цивільного, таким чином намагаючись повалити наставника Кирию Шинтаро. Завдання Кирию вийти з цієї історії чистим і не дати себе на розтерзання.

В цей час в Дотенбори Горо Маджима заправляє кабаре, але це для нього не більш, ніж в’язниця після того, як його вигнали з клану Тодзе. Навіть керуючи кабаре, він перебуває під постійним наглядом. Одного разу йому випадає шанс відновити свої права і для цього йому дають мета для вбивства. Маджима погоджується, але коли йому відкривається, що його мета це беззахисна сліпа дівчинка, то герой бере над нею опіку, замість того, щоб вбивати.

Геймплей Якудза 0

Фотографія Далеко не прості бої

Проходження гри побудовано за принципом Isshin, тільки замість досвіду для покупки нових навичок тут гравець заробляє гроші в боях. Причому на відміну від попередніх ігор серії Якудзи розподіл грошового винагороди під час боїв тут набагато щедріші. Після кожної атаки рахунок поповнюється. Тут валюта прирівняна до досвіду. На неї можна придбати розваги, яких в грі дуже багато. Можна піти в караоке, на дискотеку, пограти в шахи і шашки та багато іншого, більш дорослі види розваг.

Але можна зробити й інакше. Не витрачати зароблені гроші на одні розваги, а вкладати їх у прокачування своїх героїв. Слід також зауважити, що доход зростає в залежності від того, як ви б’єтеся. У Кирию є кілька стилів бою: Балансний, Швидкий слабкий, Сильний повільний, а у Маджимы — Базовий, стиль Бейсболіста, де він майстерно володіє битою і Брейкданс. Брейкданс це щось. Словами не описати, це треба дивитися, вірніше битися.

Проте є і таке перешкоду під назвою Містер Шейкдаун. Вони вдвічі сильніше звичайних супротивників. Якщо програв у боротьбі з ними, то втрачаєш всі гроші. Але можна знову з ними битися, тоді гроші повернуться назад.

Яким чином можна ще заробити валюту? Звичайно, через свій бізнес. Кирию займається скупкою нерухомості і всім, що з нею пов’язано. Це і не випадково, адже дія відбувається в кінці 80-х, коли в Японії самий розпал міхура на ринку нерухомості. У грі це відображено. Самі клани борються за те, щоб володіти клаптиком землі в центрі Токіо, у Вежі «Міленіум».

У Маджимы дохід йде за рахунок кабаре. Можна заробити і через участь в побічних квестів. Наприклад, допомогти дівчині вийти з секти або розібратися в любовному трикутнику, що відбувається між маленькими дітьми. Так, незвичайні завдання, треба сказати, але тим не менш вони приносять прибути, а з нею і апгрейд героїв.

Що нового в Якудзу 0


Фотографія Багато чим можна зайнятися

Нове в Якудзу 0 не тільки те, що гра відбувається в найбільш жвавих районах Токіо, але і те, що з’являється багато нових стилів бою. Чого тільки коштують так званий стиль Бейсболіста і Брейкданс у Маджимы або Балансний і Швидкий слабкий у Кирию. Але це ще не все. Якщо герої успішно завершать свій бізнес, то відкриється можливість використовувати Легендарний стиль, Дракон Таджіми і Шалену собаку Шимано.

У Якудза 0 ми бачимо еволюцію гри. Яка графіка, а одні стилі боїв чого варті, відкритий мир і більше 40 годин гри! Розваги тут на будь-який смак, як ви вже самі зрозуміли. Так що починаємо грати або продовжуємо, адже одного разу познайомившись з грою, уже неможливо зупинитися!

Якудза 6: Хто, де, коли

А зараз трохи про зовсім нову серію Якудза 6. В Японії, ця гра вийшла ще в грудні 2016 року, а в США і Європу прийде в цьому році, в березні 2018. Ми вже чекаємо з нетерпінням.

Казума Кирию повертається. Дія відбувається в токійському Камурочо і Хіросімі. Під час того, як Кирию перебував у госпіталі, видужуючи від завданих попередньої ігор ран, до нього прийшла поліція. Представники закону планують заарештувати Кирию за його проступки, чого наш герой не противиться. Після 3-х років перебування в тюрмі, він нарешті виходить на свободу і тут же дізнається, що її прийомна дочка Харука пропала. Коли він приїжджає в Камурочо, знаходить її в стані коми після нещасного випадку. З’ясовується, що перед цим вона народила сина. Так, разом з малюком Кирию направляється до Хіросіми, щоб з’ясувати, що ж сталося з Харукой під час його трирічної відсутності.

Гра також включає Virtua Fighter 5 та інші ігри у формі базових ігрових майданчиків всередині «Якудзи» 6. Гра отримала 39 з 40 можливих балів за рейтингом Famitsu. Це багато про що говорить!

Джерело: http://pcforsage.com.ua/