Які банери можуть чекати гравців genshin impact в оновленні 2.2

24

На даний момент розробники action / rpg genshin impact ще не ділилися інформацією про наступне велике оновлення. Однак завдяки різним витокам можна припустити, до якого складу банерів варто готуватися у версії 2.2.

За словами користувача твіттер save your primos, в банерах 2.2 можуть з’явитися цікаві персонажі. Гравці, які уважно стежать за інформацією з китайського закритого тестування, повинні знати про те, що патч додасть нового чотиризіркового персонажа тому. Але він з’явиться тільки в другому банері. А разом з томою буде доступний п’ятизірковий ху тао.

[trusted sources] multiple sources are now confirming that hu tao will be the first rerun of 2.2.please note that this is still subject to change, due to how unpredictable rerun banners are. Pic.twitter.com/kyb6o5qwii 1>—>- save your primos // saveyourprimos.carrd.co (@saveyourprimos) september 24, 2021

Що стосується першої молитви оновлення 2.2, то вона може бути присвячена п’ятизірковому персонажу чайльд. Фанати вже давно чекають його рерана, тому ця новина порадує багатьох гравців genshin impact. Хто ще увійде до складу банера, поки залишається невідомо.