Як зберегти фото з інстаграм на телефон

17

Часом в instagram зустрічаються досить цікаві картинки, демотиватори і навіть наші з друзями фотографії, які хочеться зберегти в пам’ять смартфона. На жаль, функціонал стандартного додатка не дозволяє нам зробити це. Як же бути в такому випадку? відповідь проста: звернутися до додатків сторонніх розробників. Благо, на сьогоднішній день їх досить багато і ми навчимо вас користуватися ними. З цієї статті ви дізнаєтеся, як зберегти фото з instagram на телефон під управлінням android і ios!

Зберігаємо фотографії з instagram на смартфон з ос андроїд

Неважливо, що саме ви хочете завантажити в пам’ять свого пристрою, ми вас з радістю навчимо це робити. І перший додаток, якому варто приділити увагу-instasave . Сьогодні воно є найпопулярнішим серед інших і дійсно заслуговує того, що ми говоримо спочатку саме про нього. Давайте розглянемо офіційну інструкцію від розробників, що показує нам, як завантажувати фото:

  1. знаходимо в instagram потрібну нам фотографію, відкриваємо її. У лівому нижньому кутку натискаємо на кнопку з трьома точками для виклику спливаючого вікна, в ньому вам слід вибрати ” copy share url “» скопіювати посилання);
  2. добре, тепер посилання на запис у нас в буфері обміну;
  3. просто включаємо додаток instasave і воно автоматично розпізнає наявність посилання в буфері, після чого фотографія з’являється в списку для скачування. Щоб зберегти фото потрібно натиснути на іконку, зазначену на скріншоті;

Вам не сподобалося цей додаток? воно у вас не працює або ви просто не хочете його використовувати з тих чи інших причин? тоді пропонуємо вам інше « “insta download”. Інструкція про те, як зберегти фото з instagram на телефон під управлінням android практично така ж:

  1. заходимо в офіційний додаток даної соц. Мережі;
  2. натискаємо по все тій же кнопці з трьома точками, копіюємо url зображення;
  3. відкриваємо завантажене раніше додаток. Тапа по кнопці “paste”, щоб вставити посилання;
  4. тепер знизу стає активною кнопка» save image ” і ви можете завантажити саме зображення, а також задати йому потрібне ім’я.

Крім іншого, обидва додатки, згаданих вище, можуть з легкістю завантажувати ще й відеозаписи – робиться це точно також, тому ми не бачимо сенсу писати окремі інструкції по завантаженню.

Зберігаємо фото з instagram на айфон

Для iphone існують аналогічні програми, за допомогою яких ви зможете зберігати фотографії в пам’яті пристрою. Більш того, що стосується «instasave», то його розробники розмістили версію і для «яблучних» девайсів в appstore, тому інструкція, написана вище, актуальна і для iphone. Відрізняється лише магазин, звідки ви будете встановлювати його.

Не менш цікавий варіант – «instasaver». Так-так, відмінність всього в одну букву. Але зате дана програма вміє зберігати фото і відео, відправлені вам в директ. А значить, користувач повинен буде увійти під своїм ім’ям і паролем. Це все робиться також просто, як і на android, тому проблем у вас виникнути не повинно. Ще одна з особливостей-можливість працювати відразу з декількома профілями instagram. Як правило, подібні додатки використовуються smm-менеджерами і пересічному користувачеві такий функціонал не потрібен, а тому оглядати його ми не будемо.