Як завантажити відео з ютуба на комп’ютер

17

Найвірніший спосіб зберегти в доступності для перегляду сподобався на youtube відеофайл — завантажити його на жорсткий диск комп’ютера або ноутбука. Процедура збереження на обох пристрої буде однаковою і може бути виконана декількома способами. З’ясуємо, як завантажити відео з ютуба на комп’ютер або ноутбук.

Як завантажити відео за допомогою посилання на youtube

Кожен об’єкт на популярному сайті має свою адресу розміщення. Він висвічується в адресному рядку будь-якого браузера при натисканні на відтворення файлу. Щоб його завантажити, досить вставити в посилання дві маленькі англійські літери ” ss ” і натиснути enter з клавіатури.

Нехай посилання на відеоролик наступна https://www.youtube.com/watch?v=esky_l1xb-c. Тоді посилання для його скачування буде https://www. ss youtube.com/watch?v=esky_l1xb-c. Після натискання enter, відкриється сторінка для збереження об’єкта. Тут потрібно натиснути на « скачать без установки » і зелену кнопку « завантажити ». Якщо в браузері не було вказано певний шлях до збереження файлів, то відеоролик можна знайти в папці ” завантаження “(в меню провідника « швидкий доступ »).

Як завантажити відео з ютуба за допомогою спеціальних сервісів

Перший спосіб хороший в тому випадку, якщо користувач вкрай рідко проводить збереження об’єктів з відеохостингового сайту. Якщо ж процедура виконується часто і вимагає вибору формату об’єкта, розумніше користуватися спеціальними сервісами. Всі вони безкоштовні, не вимагають реєстрації і дають можливість зберігати на комп’ютер ролики з будь-яких ресурсів. Найпопулярніші сервіси:

 • https://fastfrom.com;
 • https://ru.savefrom.net;
 • https://www.y2mate.com;
 • https://getvideo.org.

Найбільш простий в застосуванні, російськомовний ресурс getvideo.org. Щоб завантажити відео з youtube на комп’ютер, потрібно виконати наступне:

 1. перейти за посиланням https://getvideo.org;
 2. ввести в рядок запиту посилання на ролик (попередньо його потрібно знайти на ютубі і скопіювати адресу в буфер обміну);
 3. натиснути кнопку ” завантажити »;
 4. у вікні вибрати потрібний формам файлу;
 5. клікнути по зеленій кнопці « завантажити відео ».

Ролик обраного формату буде перекинутий в папку ” завантаження “, якщо не вказано інше місце зберігання файлів. При використанні інших ресурсів процедура збереження відеофайлу на жорсткий диск комп’ютера або ноутбука буде аналогічною.

Установка спеціальних розширень для браузера

При частому скачуванні роликів з ютуба зручніше налаштувати автоматичну роботу з браузером, ніж кожен раз змінювати посилання об’єкта або відкривати спеціальний ресурс. Для цього потрібно встановити розширення для web-оглядача, яке або буде відображати окремо на сторінці (в інтерфейсі браузера) з роликом кнопку для скачування, або додасть в меню пункт для його збереження. Таких розширень кілька: savefrom.net, fastesttube, vget extension (тільки для google), clicktoplugin (багатофункціональне розширення тільки для safari).

Найпопулярніший і простий в роботі помічник — savefrom. Він підходить для всіх браузерів, встановлюється стандартним способом (розробник пропонує чітку інструкцію при інсталяції) і не вимагає від користувача приймати будь-які додаткові дії під час роботи.

 1. знайти відео на youtube;
 2. відтворити його;
 3. натиснути внизу під роликом зелену кнопку ” завантажити “.

Процедура перезбереження об’єкта на диск комп’ютера проходить без попередніх маніпуляцій. Досить просто відкрити його і натиснути кнопку « завантажити ». Вона буде активна для будь-якого доступного скачування відеоролика.

Застосування сторонніх програмних продуктів

Ще один спосіб не запам’ятовувати посилання на ресурси — встановити спеціальні grabbers. Вони інсталюються на жорсткий диск комп’ютера або ноутбука. Дозволяють виконувати перезбереження роликів з усіх ресурсів. При цьому пошук відео проводиться по всій мережі, значить, буде великий вибір форматів (якості) відеофайлу. В цьому і полягає перевага сторонніх програмних продуктів. Найпопулярніші і прості для початківців користувачів знаходяться за посиланнями: https: / / getvideo. Org/download і https://videodownloader.ummy.net/ru/#vk.

Після завантаження завантажувального файлу, установка програми буде стандартною. Далі діють так (на прикладі getvideo):

 1. запустити програму;
 2. знайти на youtube ролик і скопіювати (зберегти) його адресу в буфер обміну;
 3. перейти до getvideo (у рядку запиту вже буде відображено адресу файлу);
 4. натиснути на стрілку в рядку форматів, вибрати потрібний об’єкт;
 5. натиснути ” завантажити “.

важливо! процес установки розширень для браузера і допоміжних програм потрібно відстежувати. Разом з програмними продуктами можуть до встановлюватися на жорсткий диск і сміттєві об’єкти — yandex.щоб цього уникнути, потрібно зняти галочки навпроти додаткових об’єктів у вікні запиту. Потім продовжити інсталяцію.

Вибір способу збереження відеофайлу на диск комп’ютера залежить від частоти виконання цієї процедури і технічних можливостей техніки. Якщо місця на жорсткому диску мало, то засмічувати його програмами, які будуть використовувати 5-7 разів на місяць немає потреби. Розумніше інсталювати плагіни або користуватися спеціальними сервісами в мережі.