Як заробити в контакті

277

Для початку Всім Hi Як заробити в контакті


Відразу кажу!
Спосіб писав особисто Сам !

І так почнемо !
Відразу кажу , що Ваш шанс підвищиться якщо у Вас є iPhone , iPad , Samsung S4 .. в хорошому стані.

1. Першим ділом шукаємо фотки якого-небудь людини та побагаче , вони знадобляться нам для сторінки в ВК для проведення розіграшів .

2. Створюємо дві сторінки в Вк , 1 для накрутки , 2 для проведення розіграшів .

3. Нам потрібен буде бот для накрутки , Ви можете спокійно знайти або купити його, як зробив я за 150 рублів проффесиональную версію .
На яких сайтах можете накручувати різниці немає addmefast.com, turboliker.ru, olike.ru і так далі таких сайтів багато можете знайти спокійно .

4. Після того як Ви створили дві сторінки , на сторінці для проведення розіграшів ставте будь-які фотки , але ніяк ті фотки які ми поставимо на іншу сторінку для проведення розіграшів , ще на сторінці для накрутки , повступайте спільноти , наберіть друзів ( понад 50 ) , репостите всяку хрень , напиши всю інфу про себе , це для того що б Вас як можна довше не морозили .

5 . Тепер робимо все майже так само з 2 сторінкою , тільки ставте ті фотки які ви спеціально залишили для цієї сторінки , вступіть у великі паблики типо MDK , Apple … штук 5-6 , репостите ну записи з тих спільнот , не відразу а так через годину , дві , не відразу , і фотки які Ви залишили , не заливайте ВІДРАЗУ НА СТОРІНКУ , це дике палево для Вас , заливайте через день 2-3 , коли як , я особисто заливав по 1 фотки раз в 3-4 дня . Так що перш ніж заробити приготуйте сторінку нормально , друзів теж наберіть не тільки багато , краще більше передплатників , лайків на фотки , на кожній ну по 13-20 , на основі там під 50 , інфу придуману запишіть , там школу , всі справи тільки нормально , що-б вся сторінка була готова.

6. І так найголовніше , тепер до справи .
Напевно Ви бачили багато постів у Вк де розігрують , Apple продукцію і тд і тп .
Так от Ми теж нібито будемо “розігрувати” продукцію Apple .
Грати можна як через групу тобто створити групу , зробити там пару записів про те що скоро стартує новий розіграш , накрутити передплатників потроху , набрати лайки для записів хочаб 50 штук .
І тадам робити розіграш .
Якщо Ви вирішили “розігрувати” через сторінку а не через групу , то тоді , у Вас повинно бути мало записів ну 5-10 припустимо , в різний час публикованные , і Ви теж пишете типо скоро буде , конкурс від мене , я розіграю там iPhone , iPad , і так далі , потім пишете , можете придумати , приклад те що Ваш тато там директор магазину епл , або дядько там , чи брат сестра партія бракована , у митниці брали , і так далі .
Для початку Вам потрібно буде підготувати текст . Приклад:

І так дорогі дорогі передплатники нашої спільноти , як і обіцяли сьогодні ТУТ ЧАС стартує 1 розіграш від нашої групи , і ми будемо розігрувати новенький Apple iPad 2 64 GB WiFi + 3G . ( Можете щось інше )
Переможець буде тільки 1 , так як це поки тільки 1 розіграш , від нашої групи . Але обов’язково будуть ще розіграші !
А поки , що потрібно зробити для цього розіграшу :
• Вступити в нашу групу ТУТ НАЗВУ ГРУПИ .
• Зробити репост цього запису , і не вилучати до закінчення розіграшу.
• Сподіватися на перемогу !
Наш розіграш буде тривати рівно тиждень до 00.00.2014 пишете число своє , а переможець буде опреледен протягом наступного дня після закінчення розіграшу ! І сповіщений нами особисто !
Переможець буде визначений через сайт random.org .
Вся детальна інформація по доставці і отриманні буде написана особисто переможцю !
І ми будемо сподіватися що , переможець пришле нам фотку або відеопідтвердження зі своїм призом !
——————————————————————————————————–

І так навіщо я запитував , чи є у Вас iPhone або iPad , Ви пишете або распичатываете посилання з вашою групою , id вашої сторінки на папері A4 або листочку можете писати вручну Ваша справа . І прикладаєте це фото до тексту , тільки краще викладати у коробці і бажано новий телефон , якщо у Вас цього немає , фоток в інтернеті багато можете додати їх , але краще свої , а якщо у Вас знайомий вміє користуватися фотошопом або Ви самі , то це ще краще знаходите море фоток з розіграшами , і так приписуєте свій id . Більше людей повірять.
Потім через 2 сторінку розкручуєте розіграш , там репости всі справи , так і в співтоваристві якщо ви розігруєте через нього , контакт свій залиште що Ви глава його .
Пишемо по можливості школярам , хоча наебывал і старших людей ,шукаємо бажано не фейків але можна і їх , і тих людей у яких багато записів теж можна , не завжди пройде , суть думаю всі зрозуміли , ви пишіть пару людям , що типо вони виграли ла ла ла Вам від них потрібно , що б вони Вам дали свій індекс , місце проживання , ПІБ , там і тд і тп , і в кінці оплатити доставку , я робив так поштою росії 500 руб , 800 руб кур’єром , курою типо швидше до будинку , післяплатою якщо скажуть типо закони посилили пишете , або що-небудь ще придумайте , оплата вебмані , яндекс гроші , НЕ КІВІ НЕ В ЯКОМУ разі , адже ківі палить номер телефону ,а Ви ж не хочете, що б батьки цих школярів дзвонили Вам і тд і тп , довго краще не заморачивайтесь не витрачайте собі нерви , там якщо запитають навіщо Ви це робите , можете сказати піар групи що б потім через неї заробляти , і тд і тп , хто буде відмовляти , хтось ні , відразу все не зможе вийти , з 100 кому я писав напевно тільки 20 погоджувалися , з часом Ви навчися , ЩЕ ОДНЕ не спілкуйтеся як неук , пишіть з крапками , комами , заголовні букви , що б не було підозр, що Ви школяр , а після того , як вони перерахують гроші , їх у НС , будуть ті, хто захоче обдурити Вам типо , я переклав , а грошей немає, а ви обманщик лала , просіть завжди заздалегідь чек .
На рахунок переможців можете фоткати себе рідних друзів , або у них просити телефони , планшети всі справи .
Але наприкінці коли Ви зрубайте гроші Вашу сторінку або групу заблокують за проведення сумнівних розіграшів .
Але за два тижні сидячи по 3-4 години в день приблизно . Я заробив близько 10000 рублів , кому-то мало , кому-то багато , для мене це було дуже добре , потім Ви можете так само , створити 2 сторінки на Вк і продовжувати робити заново , а якщо немає сімок , то купіть з 10000 рублів можна виділити гроші і на це . Як-то так .
А тепер хто не до кінця зрозумів всю суть , ми створюємо , 2 сторінки , 1 для накрутки проведення розіграшів , 2 для проведення самих розіграшів , робимо “розіграші” Apple або інших продукцій , платять Вам за доставку , Ви при money .
Так-же деяким з Вас можу надіслати пару документів на розіграші і якщо Ви вмієте фотошопити , то це як мінімум на 50 % увиличит довіру до Вас . На рахунок цього писати в ЛС .
Якщо щось потрібно відразу допоможу чим ЗМОЖУ , я в цій темі добре розбираюся і якщо Ви не знаєте що відповісти пишіть мені або не знаєте, як почати я Вам допоможу з радістю , або щось незрозуміли , на всі питання відповім .
Так само тільки для Вас , я готовий дати і навіть зробити для Вас свій готовий текст , відповіді на більшість питань , правильному спілкуванню , людей які готові заплатити , і яких не треба чекати .
І пам’ятайте Все залежить тільки від Вас !

Спасибі за увагу!