Як заробити гроші на акаунтів facebook

202

Нижче буде “слишкам многа букаф”, кому лінь – можете не читати, а хто хоче заробити приступаємо до читання.

Для початку дам ввідну:

Биткоин – це інтернет валюта, для оплати ваших покупок в інтернеті, а так само з можливістю переведення її в інші валюти, є невід’ємною частиною торгівлі в інтернеті і сприяє розширенню ринку послуг, а так само інтернет торгівлі в цілому. Биткоины можна заробити на різних сайтах виконуючи різноманітну рутину таку, як перегляд відео, перегляд сайтів, в основному супроводжується введенням каптчі.

Але можна заробити биткоины майже нічого не роблячи, а головне істотно більше, ніж пропонують нам в інтернеті. Виконавши невеликий ряд дій описаних нижче, ви зможете отримати до 370 рублів з одного аккаунта.
І так, приступимо. Для того, щоб все вийшло, потрібно мати акк facebook (верифікований – тобто прив’язаний до мобільного телефону, можна придбати в будь-якому шопі, благо їх зараз розвелося не мало), електронну пошту, акаунти на coinbase.com і justcoin.com і, звісно ж, бажання заробити!

1) Реєструємося на цьому сайті https://launch.stellar.org/#/register
2) Створюємо аккаунт і запам’ятовуємо свій логін, тому що при оновленні сторінки сайту нас викидає з облікового запису, а так само сайт періодично “зависає” тому доведеться часто перезаходити на нього.
3) Далі нам буде запропонований список завдань, щоб ми могли заробити стеллары за які в подальшому ми зможемо купити биткоины. Виконуємо всі. Для початку: – Натискаємо “Receive your first stellars on us! Log in with Facebook”. Дозволяємо додатком Stellar.org доступ. З першим і головним завданням покінчено, переходимо до наступного. (П. с. аккауни фейсбуку повинен бути підтверджений, інакше вам напишуть що їх спам база не довіряє непідтвердженими акаунтів, будь ласка, підтвердьте його і вибачте за незручності бла бла бла, в загальному по доброму вам потрібно мати акк підтверджується, тобто прив’язаний до мобільника, часів, коли Цукеберг для реєстрації фейсбук просив прив’язувати їх телефону, на досвіді – нещодавно зарегався і підтвердив акк фейсбуку за моибльнику – на фейсбуці, пише що підтверджений, а стеллар в упор не бачить, так що будьте уважні з цим пунктом) – Натискаємо “Set up password recovery! Verify your email” щоб підтвердити емейл. Код прийде на мило, після чого копіюємо його і вставляємо в полі “Your recovery code is:” у вашому Stellar обліковому записі. – Далі 3е завдання – переслати 25 стелларов кому-небудь з користувачів, наприклад Starley88. Пам’ятайте, що для виконання завдання вам необхідно перевести лише 25 стелларов, не більше! Натискаємо “Send Stellars! Learn to send” Після того, як ви відправите 25 stellars, вони повинні повернутися вам на ваш аккаунт. Всі. 4 завдання виконано, на рахунку 900 стелларов (а через пару днів, якщо зайдете на свій аккаунт, то будете приємно здивовані – вам додадуть 3500 стелларов за виконання всіх завдань).

Що ж, давайте перетворимо їх у биткоины:

1) Реєструємося на justcoin.com
2) Заходимо в Deposit -> Stellar
3) Копіюємо Deposit destination address і tag Повертаємося на сайт Stellar і відправляємо всі ваші стеллары на аккаунт на сайті justcoin.com.
4) Для це тиснете на сайті Stellar кнопку Send
5) Далі вставляємо Deposit Destination address і tag в поле Send to
6) Пишемо кількість, що хочете вивести в поле AMOUNT і натискаємо SEND Тепер ми можемо придбати биткоины за стеллары, для цього
7) Переходимо на justcoin.com
8) Заходимо в Trade -> BTC/STR -> Buy
9) В полі STR to spend вводимо кількість Stellars яке хочете поміняти на биткоины (для зручності там є кнопочка all що дозволить поміняти всі наявні стеллары на биткоины)
10) Натискаємо Buy Bitcoin. Все, тепер ми володіємо биткоинами.

Залишилося вивести їх на гаманець для подальших операцій таких, як оплата на хамбл бандл або переведення в більш тверду валюту (рублі або долари):

1) Заходимо на justcoin.com в розділ Withdraw і вибираємо Bitcoin
2) В поле Bitcoin address вводимо адресу свого гаманця на coinbase.com (попередньо там зарегестрировавшись)
3) Вибираємо Bitcoin і вводимо вколичество, яке хочемо вивести
4) В поле Amount to send вводимо кількість биткоинов, які хочемо перевести (так само, як і з закупівлею, при перекладі є кнопочка max, яка вибере максимально допустимий отстаток биткоинов для перекладу)
5) Натискаємо Withdraw Bitcoin.

Відправка биткоинов відбувається по різному, в перший раз я чекав близько 6 годин, у наступні рази від 20 хвилин до 2 годин. Для перекладу биткоинов у валюту раджу користуватися цим сайтом http://www.bestchange.ru/bitcoin-to-qiwi.html який відмінно моніторить сайти для перекладу, а так само показує поточний курс биткоина. (за замовчуванням стоїть биткоин на ківі рублі) От і все. Правда, спосіб досить простий, а головне безкоштовний!