Як з нуля зробити сайт візитку

11-7-2019

У цій статті я детально розповім про те, як самому зробити сайт-візитку абсолютно безкоштовно. Я постараюся охопити всі найважливіші питання починаючи від вибору платформи і закінчуючи створенням сайту в графічному редакторі. Стаття буде довга, так що заварюйте чай (або каву), запасайтеся печивом, ми починаємо.

Рекомендуємо почитати про Разработка сайта цена

Що таке сайт-візитка і для чого він потрібен
Сайт-візитка-це невеликий сайт, який надає повну інформацію про власника бізнесу: товари, послуги, переваги, відгуки клієнтів, контактні дані.

Основне завдання-Докладна презентація вашого бізнесу для потенційного клієнта. На ваш сайт будуть приходити відвідувачі з різних джерел: контекстна реклама, соціальні мережі, пошукові системи, інформаційна розсилка і. т. д. Частина цих відвідувачів зацікавиться вашою пропозицією і зробить покупку або залишить заявку.

Якщо «сарафанне радіо» вже не дає достатньо замовлень і ви хочете отримати більше клієнтів з інтернету, то візитка – це перше, з чого слід почати.

Багато хто задасться питанням: «Навіщо мені потрібна візитка? Адже у мене вже є сторінка в соц. мережах через яку я отримую замовлення»

У сайту-візитки є кілька важливих переваг:

Зручність. Ви можете викласти багато корисної інформації: фотографії, відгуки користувачів, корисні статті, огляди і т. д. Відвідувач зможе легко знайти потрібну йому інформацію.
Автоматизація. Є можливість автоматизувати прийом заявок і платежів. Всі заявки будуть потрапляти в окрему панель, де ви зможете з ними працювати. Менше часу буде йти на рутину.
Аналітика. До візитки можна підключити систему аналітики. Ви зможете контролювати джерела трафіку, поведінку користувачів, конверсію, знаходити ефективні джерела трафіку і відключати неефективні.
Скільки коштує створення якісної візитки
На це питання немає однозначної відповіді. Все залежить від того, будете робити все самостійно або зверніться до фахівця-фрілансеру.

У фахівця візитка буде коштувати від 3 до 5 тис. в залежності від розміру і складності сайту.

Якщо ви обмежені в коштах, краще зробити сайт-візитку самому безкоштовно, за допомогою CMS або хмарних конструкторів.