Як встановити гру з кешем на android

10

користувачі, які не бажають платити за ігри, знаходять альтернативні способи їх безкоштовного завантаження і установки. нічого складного в даній процедурі немає, потрібно лише розібратися в тому, куди саме необхідно зберігати кеш, пропонований розповсюджувачами зламаних ігор, і в якому порядку виконувати безпосередньо установку.

Для початку потрібно завантажити файл гри і йде до неї кеш. Інсталяційний файл має формат apk. Кеш зазвичай йде в архіві. Перед початком установки архів необхідно обов’язково розпакувати, без цього нічого зробити не вийде.

Ігри з кешем можна завантажувати безпосередньо в пам’ять пристрою через мобільний інтернет або wi-fi, але набагато зручніше робити це за допомогою комп’ютера. Порядок дій для цих двох випадків за своєю суттю залишається однаковим.

Установка ігор з кешем починається з перенесення розархівованого файлу кешу в пам’ять пристрою. Це найбільш відповідальний момент всієї даної інструкції: кеш повинен бути збережений в строго відведене для нього місце. Найчастіше він зберігається в папку sdcard / android / data. Іноді його потрібно зберігати за наступним шляхом: sdcard / android / obb. В окремих ситуаціях розробники встановлюють власні місця для збереження кеша. Наприклад, у випадку з установкою ігор від компанії gameloft він зберігається за наступним шляхом: sdcard / gameloft / games.

Перш ніж приступати до копіювання кешу, уважно вивчіть опис наданий розповсюджувачем гри. У ньому обов’язково має вказуватися, куди саме зберігати кеш. Далі вам залишиться лише перенести файл кеша в пам’ять пристрою будь-яким зручним способом. Зазвичай для цього використовується usb кабель. Після цього необхідно запустити установку гри. Робиться це за допомогою файлу apk, що йде в комплекті з кешем. Його можна зберігати куди хочеться. Інсталяційний файл теж необхідно перенести в пам’ять пристрою.

Коли копіювання файлів завершиться, знайдіть в пам’яті телефону завантажений apk файл і запустіть його. Якщо ви скопіювали кеш куди потрібно, почнеться установка гри. Дочекайтеся її завершення і, за умови, що все було зроблено правильно, ви зможете насолоджуватися відмінною грою абсолютно безкоштовно!