Як відбити пальці на смартфоні: Кращі файтинг на Android

82

На останніх поколіннях ігрових консолей файтинг не користуються великою популярністю, то ж саме відноситься до аркадах. Протягом довгого часу файтинг домінували у світі відеоігор, вони ставали полем битви, де геймери виявляли свою майстерність, зібравшись з приятелями навколо екрана телевізора.

На щастя, цей жанр представлений на сучасних мобільних пристроях, де є як порти попередніх років, так і оригінальні ігри. Нижче будуть описані деякі з них.

Shadow Fight 3

Остання гра в даній серії файтинг на Android, вона зробила широкий крок вперед в плані якості. Це багато про що говорить, оскільки вже Shadow Fight 2 була відмінною грою.

Друга частина була стильним твором двомірного мистецтва, де ви керували силуетом бійця, а третя принесла з собою тривимірні арени з високою деталізацією. Суперники вийшли з тіні і виглядають відмінно.

Shadow Fight завжди радувала плавним управлінням і анімацією, те ж саме відбувається і тепер. На своєму місці залишилася фізика, потужні атаки в потрібний момент часу за допомогою меча здатні вибити меч з рук противника. Є повноцінна кампанія, де дається багатий вибір зброї, броні, спеціальних атак і зовнішнього вигляду персонажа. Відсутній багатокористувацький режим, але це компенсує приваблива графіка і плавний ігровий процес.

Краще всього, гра безкоштовна, хоча є внутрішньоігрова валюта для покупки нової зброї та інших оновлень.

Завантажити

The King of Fighters 97

Хардкорні шанувальники файтинга знають назву King of Fighters. Поряд з грою Street Fighter вона являє собою одну з популярних аркад, які витримали випробування часом.

Перед нами повноцінний порт з домашньої консолі Neo-Geo, де є підтримка Bluetooth-контролерів. Можна вибрати одного з 34 персонажів оригінальної гри і створити команду мрії, щоб боротися з комп’ютерними супротивниками або з одним через локальну мережу.

Є досить широкий вибір налаштувань для керування, ігровий процес такий, як і чекаєш від подібного порту. Складно порекомендувати цю гру без Bluetoot-контролера, оскільки управління за допомогою сенсорного екрану занадто складне.

Завантажити

Mortal Kombat X

Mortal Kombat X переносить насичений екшен з якісної консольної ігри і стискає його до Android-смартфона. Тут є всі знайомі персонажі і кілька нових.

Якщо ви любите жорстоке комп’ютерне насильство, цій грі є що вам запропонувати. Очевидно, що така характеристика не дозволяє рекомендувати її дітям.

Гра використовує для управління сенсорний екран, що не заважає керувати персонажами. Ви будете битися в битвах 3 на 3, тому можна розробляти стратегію і встановлювати черговість вступу бійців в поєдинок. Графіка тут знаходиться на рівні консолі, за що доведеться віддати 2 Гб дискового простору. Шанувальники Mortal Kombat напевно знайдуть для цієї гри місце на своїх смартфонах.

Завантажити

Injustice: Gods Among Us

Ця заслужена гра надасть у ваше розпорядження могутніх персонажів всесвіту коміксів DC. Ви зустрінете Супермена, Бетмена, Диво-Жінку, Флеша, Зелену Стрілу і лиходіїв начебто Джокера.

Сенсорний екран для управління підходить не надто добре, але вибирати не доводиться. Жести і натискання дозволяють атакувати, можна об’єднувати удари. Якщо це звучить схоже на Mortal Kombat X, обидві гри були розроблені Warner Brothers, так що це немов одна гра в різних одежах для двох різних груп фанатів.

Не можна сказати, що це погано, але з урахуванням розмірів файлів цих ігор краще вибрати якусь одну. У даному випадку гра рекомендується шанувальникам коміксів.

Завантажити

Pixel Punchers

Пам’ятайте гру Punch Out з приставки Денді? Вона була гарна, а тепер перед нами немов оновлена версія класики з відмінною оптимізацією під Android.

Потрібно натискати на рукавички для удару і на стрілки для уворачивания від ударів противника. У режимі кар’єри ви почнете з нижнього рівня боксерів і будете прориватися до поєдинку проти чемпіона. Можна стояти і практикувати свої комбінації в початкових раундах, але потрібно вчитися ухилятися і виробити стратегію, щоб просуватися вгору.

Кожен поєдинок складається з чотирьох раундів по 30 секунд і вам належить постаратися, щоб вразити суддів або зламати вашого опонента.

Завантажити

Джерело: http://programer.org.ua/