Як вибрати смартфон

Нарешті і флагманський Xiaomi позбувся від нелюбимої багатьма «чубчика» — тепер фронтальна камера і ряд датчиків розташовується в каплевидному вирізі. Як і годиться самому досконалому смартфону компанії, «крапля» тут зовсім мініатюрна і виконана набагато витонченіше, ніж в Redmi Note 7. Сама матриці змінилася несильно — це 6,39-дюймова AMOLED-матриця з роздільною здатністю 2340 х 1080 пікселів, прикрита склом Gorilla Glass 6. ДО РЕЧІ, Корисна площа передньої поверхні-91%, більше тільки у слайдера Mi Mix 3.

Хочемо порекомендувати вибрати Xiaomi Mi 9T

Корпус

Рамки екрану Xiaomi Mi 9 стали ще вже, але головні зміни можна помітити зверху і знизу. Зверху розмовний динамік вписаний в грань, а «підборіддя» помітно зменшився, наблизившись до еталонного iPhone XS. Зама рама смартфона все також виконана з металу, а ось задня кришка помітно змінилася-тепер під склом переливається спеціальна текстура. ДО РЕЧІ, сканера відбитків пальців на спинці тепер немає — він в Mi9 поекранний і досить великій площі.

Процесор, пам’ять, спілкування
Xiaomi Mi 9 має самий Виробник чіпсет 2019 року, який тільки-тільки починають отримувати інші виробники. Це Qualcomm Snapdragon 855-твір мікропроцесорного мистецтва, виконаний по 7-нм техпроцесу. 8-ядерний процесор може працювати на частоті до 2,84 ГГц. Спільно з ним працює відеоприскорювач Adreno 640. А ще нова платформа підтримує технологію Game Turbo, яка з допомогою машинного навчання спрямовує ресурси CPU і GPU на конкретні ігрові завдання в потрібний момент часу. Як результат, у бенчмарку AnTuTu смартфон видає 387 тис. «папуг», що є на сьогоднішній день рекордом.

З бездротовими інтерфейсами у Mi 9 повний порядок, як і годиться справжньому флагману. Наприклад, тут є NFC, який не дістається дешевшим моделям компанії. Або, особлива гордість Xiaomi — Dual GPS, що дозволяє визначати місце розташування швидко і з високою точністю. А ще, в смартфон повернули ІК-порт для управління побутовою технікою. 3,5-мм порт вирішили не додавати, незважаючи на скарги користувачів. Для підключення всієї переферії є порт USB Type-C.