Як синхронізувати iphone з пк

12

Нерідко у користувачів, тільки початківців своє знайомство з чудовою технікою від apple, виникають певні труднощі при спробі синхронізувати iphone з пк. На практиці все набагато простіше, ніж може здаватися в теорії. Потрібно лише ознайомитися з тлумачними покроковими інструкціями, що вам і пропонується зробити прямо зараз.

Синхронізація через itunes

Найчастіше для з’єднання iphone з комп’ютерами застосовується програма itunes. Багатофункціональна утиліта від apple дозволяє створювати резервні копії різних файлів, синхронізувати довідник, завантажувати контент і т. Д.

для синхронізації по usb робимо наступне:

перший крок. підключаємо смартфон до пк.

другий крок. бачимо в попередньо запущеному itunes вкладку з описом айфона і меню з різними характеристиками. Нам доступна можливість синхронізації в ручному і автоматичному режимах. Краще вибрати перший варіант. Недолік синхронізації в автоматичному режимі в тому, що в разі видалення будь-якого з синхронізованих файлів з пам’яті пк, він зникне і з вашого айфона.

Готово! можете закачувати файли і здійснювати інші дії.

По wi-fiваша ios старше 5-ї версії, а itunes вище модифікації 10.5? позбавте себе від шнурів, зробіть підключення по wi-fi! для цього підключіть комп’ютер і смартфон до однієї мережі і включіть itunes.

У вкладці ліворуч знайдіть потрібний пристрій. У запропонованій вкладці вам треба буде натиснути на огляд і відзначити галочкою рядок під назвою «синхронізувати з цим iphone по wi-fi». Нічого не вийшло? перевірте, чи приєднаний ваш айфон до пк або ноутбука. Для цього активуйте на смартфоні синхронізацію з itunes або ж знайдіть в розділі налаштувань категорію основні, а потім тапніте по рядку синхронізація з itunes по wi-fi. Телефон підключиться автоматично.

Пряма синхронізація

Також власникам яблучних гаджетів доступна функція прямої синхронізації з ноутбуком або комп’ютером за допомогою юсб або док-станції. Спосіб простий, однак функцій він надає набагато менше в порівнянні з підключенням через itunes.

Просто приєднуємо смартфон до комп’ютера. Якщо встановлена macos, система відразу ж запропонує вам синхронізуватися.у разі ж підключення до іншої операційної системи, iphone спочатку поцікавиться, чи можна довіряти цьому пк. Підтвердіть, і почнеться синхронізація.