Як розробники ігор створюють крутих головних героїв. Або чому нам подобається Геральт і Кратос

104

У центрі практично будь сюжетно-орієнтованої гри знаходиться головний герой. Через його призму поглядів ми спостерігаємо за ігровими подіями, разом проходимо через життєві труднощі і по-справжньому радіємо досягнутих перемог. Особистість головного героя надзвичайно важлива для сюжету гри і те, як добре прописаний персонаж, багато в чому відокремлює якісний сценарій від прохідної вироби. Складно заперечити необхідність створювати запам’ятовуються персонажів для сюжетних ігор, але як розробникам вдається створювати таких головних героїв, яким хочеться вірити і співчувати? Про це ми поговоримо докладніше.

Щоб усвідомити, як сильно підсумкове враження від сюжету залежить від якісно прописаного головного героя, просто спробуйте уявити той же Max Payne без Макса або трилогію The Witcher без Геральта. Головні герої в іграх перестали бути промовистими болванчиками, вони є символами гри. Справжні зірки ігрової індустрії, збирають навколо себе коло відданих шанувальників, які використовують улюблених персонажів в якості головних героїв фанфіків, картин і навіть музичних композицій. В якості прикладу можна згадати безсмертний хіт «Gordon Freeman Saved My Life!»

У сьогоднішньому відео Аліса не буде стосуватися візуальної опрацювання персонажів, а тільки їх характерів і особистісних якостей, що роблять головних героїв живими. Створення запам’ятовуються і просто крутих головних героїв – копітка сценарний працю з боку розробників. Можна сказати, що в деякому роді магія, подібно до тієї, за допомогою якої Папа Карло висік з поліна живого хлопчика і наділив його рисами реальної людини.

Дивіться також інші відео з Алісою: і .